cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kam z izčrpanim mlekom?

clock-img

09.04.2007, 14:56

clock-img

lysa

pencil-img

124

Začela sem z izčrpavanjem mleka in me zanima, v čem ga shranite, ko ga zamrznete. Vem, da obstajajo Aventove posodice in Nukove vrečke, vendar me zanima, če obstaja kakšna cenejša varianta.

clock-img

09.04.2007, 15:27

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

Jaz sem jih shranjevala v jogurtovih lončkih in sem celega zamotala v to prozorno folijo, da zrak ni mogel zraven in se je odlično obneslo.

_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

clock-img

09.04.2007, 20:41

clock-img

lysa

pencil-img

124

A si lončke na kakšen način sterilizirala oz. s čim si jih umila?

clock-img

09.04.2007, 20:54

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz sem kupila tiste Aventove vrečke. (2 leti nazaj so prišle cca 2.000 SIT 10 vrečk)
Če ne, pa daj male plastične posodice, ki jih imaš za shranjevanje salam,... v mikrovalovko - je isto, ko sterilizator. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

11.04.2007, 20:14

clock-img

amy26

pencil-img

3072

Mleko lahko shranjuješ tudi v majhnih vrečkah za živila (za zmrzovanje), jaz uporabljam male vrečke 0,5kg na vrečkico dam nalepko z datumom in količino mleka in dobro zavežem.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem