cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kalorije

clock-img

21.05.2010, 11:16

clock-img

Sofi

pencil-img

528

Zanima me koliko so realne prikazane porabljene kalorije na orbitreku! Če sem gor 30 minut, pokurim 350 kalorij in naredim cca. 12 km. Spotim se tako, da so moje spodnje hlačke čist mokre, po hrbtu in med prsmi kar čutim kako kapljice znoja polzijo in lase bi si seveda lahko prala vsak dan. So te kalorije vsaj približno realne ali je to kar nekaj?
Res me to zanima, ker želim dnevni deficit kalorij, ampak spet pa ne prevelikega.

Hvala, hvala, hvala!

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

clock-img

21.05.2010, 12:31

clock-img

Ženkica

pencil-img

1075

Če res intenzivno treniraš, da ti dol teče, potem so kar realne. Bravo user posted image

Sicer pa priporočam investicijo v merilnik pulza (ura), potem ti bo poraba kcal še bolj jasna.

clock-img

21.05.2010, 12:39

clock-img

2violina

pencil-img

505

Za primerjavo sem na steperju porabila v 30 minutah 423 kalorij. Delala sem v 60 - 70 % srčnega utripa. Rezultate pa sem dobila s pomočjo merilnika srčnega utripa

_____________________________

Drobec ljubezni je lahko kot kaplja vode, ki podari roži moč, da se ponovno dvigne. Verjamem v moč ljubezni. Ljubezen je edini ključ, ki odpira rajska vrata." Phil Bosmans

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem