cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kako vem, da dobi dovolj mleka?

clock-img

13.01.2007, 17:50

clock-img

Sandra*

pencil-img

1726

Pozdravljene!

Naš petmesečnik je že kar nekaj gh in posledično noče več piti toliko mleka pri meni tako da me kar naprej vse tišči. Bojim se, da mi bo mleko presahnilo. A je možno, al se bo sam količina mleka zmanjšala. Povsod piše da mora petmesečnik zaužit 500-600 ml mleka dnevno. Kako naj vem, da dobi dovolj?

< Sporočilo je popravil Mič -- 13.1.2007 17:56:15 >

clock-img

13.01.2007, 18:07

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

13.01.2007, 18:52

clock-img

*alja*

pencil-img

1889

Stehtaj ga pred dojenjem in po dojenju, prosi sestre da ti posodijo ono tehtnico in boš točno vedela, koliko poje!



_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


clock-img

13.01.2007, 23:59

clock-img

ribica.

pencil-img

2165


Mleko ti presahnilo že ne bo, samo manj ga, ker ga tudi manj potrebuje. Glede količine ti težko svetujem, ker sem se sama vedno ravnala po otroku. Dojil se je dokler je bil lačen. KO pa začneš z GH, pa včasih po obroku še želi mleko. Sklepam, da boš razbrala kdaj bi kljub vsej ostali hrani hotel še malo mleka. Pa kdaj bi za zajtrk raje imel kaj bolj konkretnega in ne mleko. In ko bo imel dovolj, bo nehal piti. Saj po sili mu ga itak ne moreš dati.

clock-img

14.01.2007, 16:58

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

http://www.dojenje.net/vprasanja.htm#_3._KAKO_VESTE,_1

_____________________________

Gospa sem.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem