cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kako si zapomnite na kateri ste dojile

  
clock-img

09.07.2007, 17:19

clock-img

mojcapr

pencil-img

457

Kako si zapomnete s katere zize ste dojile? user posted image A si kaj pripnete na moderc al kaj? Jaz pol že vse podoje ugibam na kateri sem začela. No s knoflco sem tudi že probala, ampak pol pa včasih jo pozabim prestavit. no kako pa ve to delate???

clock-img

09.07.2007, 17:22

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Jaz sem jo vedno potežkala z roko, to takoj začutiš, katera je polna in katera prazna. No, vsaj v začetku sem, ker je ona polna bila bolj trda...tista prazna pa...da ne omenjam...mlahava ko prazna vreča user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

09.07.2007, 17:27

clock-img

Katrin

pencil-img

4173

Si nisem nikoli zapomnila user posted image  Po občutku user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...


clock-img

09.07.2007, 18:07

clock-img

nena82

pencil-img

152

Jaz sem dajala gor lasno špelco

_____________________________

Dobili smo drugi zobek...

clock-img

09.07.2007, 18:12

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Isto kot Muki. Potežkam jih.user posted image Če sta pa obe enako težki, npr. po par urah spanja proti jutru, mi je pa čist vseeno iz katere.

clock-img

09.07.2007, 18:26

clock-img

Anonimen

Kaj pa,ko bi si zapisovala?Al pa prazno stran moderca pustila odprto?user posted image

clock-img

09.07.2007, 18:52

clock-img

thumbelina

pencil-img

1180

Jaz pa vem po pouštrih na kavču, ki jih imam naštimane za naslonit hrbet in roko, na kateri potem sloni glavica malega. In potem takoj vidim, kje moram dojit, ker je pač od prejšnje runde ostalo tako....

clock-img

09.07.2007, 19:40

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: katrin

Si nisem nikoli zapomnila user posted image  Po občutku user posted image



Enako user posted image .

clock-img

09.07.2007, 20:22

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Potipaš levo in desno in čutiš katera je bolj prazna po teži.

clock-img

09.07.2007, 21:27

clock-img

anckabancka

pencil-img

1710

Tamoli je star 6 mesecev, pa jih tudi še vedno "potežkam" in potipam... Pa ni problema.

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

clock-img

09.07.2007, 21:29

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mojcapr

Kako si zapomnete s katere zize ste dojile? user posted image A si kaj pripnete na moderc al kaj? Jaz pol že vse podoje ugibam na kateri sem začela. No s knoflco sem tudi že probala, ampak pol pa včasih jo pozabim prestavit. no kako pa ve to delate???



Vleče te na eno stran.user posted image user posted image user posted image
Ne vem, probaj katera je težja.user posted image

clock-img

09.07.2007, 22:03

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Po občutku ali potežkanju user posted image

clock-img

10.07.2007, 17:56

clock-img

miska2004

pencil-img

635

Ponavadi se res pozna na otip, ampak jaz si kar zapisujem, za ziheruser posted image , da mi ni treba preveč razmišljat in telovadituser posted image

clock-img

10.07.2007, 19:19

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: muki1

Jaz sem jo vedno potežkala z roko, to takoj začutiš, katera je polna in katera prazna. No, vsaj v začetku sem, ker je ona polna bila bolj trda...tista prazna pa...da ne omenjam...mlahava ko prazna vreča user posted image .



Tudi jaz sem tako delala...tista, ki je bila polna, je bila prav trda...sedaj, po 9. mesecih dojenja, ko se dojiva samo še zjutraj, zvečer in ponoči, pa sta obe bolj mlahavi - na vsaki malo...user posted image

LP

clock-img

10.07.2007, 21:27

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Ziza ni cisterna, ker se dosti mleka tvori sproti.

A ste ze videle kaksno domorodko, ki si tezka dojko, da bi ugotovila, na kateri strani je dojila? :) Intuicija je najboljsa stvar. :)


_____________________________

Gospa sem.

clock-img

10.07.2007, 22:02

clock-img

eya

pencil-img

4615

Na začetku, ko so bili podoji pogosti in ko sta bili dojki približno enaki, sem nosila na roki zapestnico ali pa kar gumico za lase-tako sem vedela, iz katere dojke sem dojila nazadnje.

Meni si sredi noči, ko se je mulo drl za zizo, res ni dalo razmišljati, iz katere sem dojila pred temuser posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

clock-img

11.07.2007, 14:45

clock-img

NRMM

pencil-img

2620

Tam kjer ostane po plenica za pod glavico dojenčku tista ziza je bila zadnja,ker drugače si tudi ne zapomnim.Ker so bolj kot ne itak mlahave kot prazna vreča tudi težkanje ne bi imelo pravega pomena.
Mož pravi,da embalaža je že ok,sam kaj ko je vsebina majhna user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007

clock-img

12.07.2007, 18:21

clock-img

_andreja_

pencil-img

953

težkat nisem morala, ker sem imela vedno levo zizo težjo od desne...user posted image  zato sem se zanašala na moj spomin, ki je bil velikokrat bolj bogi, in na občutek, ki je bil veliko boljši od spomina...

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

clock-img

13.07.2007, 17:16

clock-img

Kaštrun

pencil-img

668

mam listek in si pišem. če pa kam gremo, si pa za tiste dvakrat podojit itak zapomnim.

_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

clock-img

13.07.2007, 17:19

clock-img

Taja Nagaja

pencil-img

672

Pri prvi user posted image s trakcem na modrcu. Pri drugi z zapestnico.user posted image  

clock-img

13.07.2007, 17:34

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Pri prvem sem si eno zaponko vestno zapenjala na modrc, pri drugem sem pa kar mal po občutku to delala.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

14.07.2007, 09:48

clock-img

Nogavica

pencil-img

3170

Od začetka sem itak čutila, katera je bolj polna, potem sem si prestavljala zapestnico z ene roke na drugo, pa nisem bila preveč vestna user posted image , zdaj, ko so pa bolj mlahave, pa po občutku.

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

clock-img

15.07.2007, 14:53

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

16.07.2007, 16:21

clock-img

Pikicapokica6

pencil-img

655

Mene je moja intuicija pustila na cedilu in smo na koncu prišli do tega, da mi je na eni dojki čisto zmanjkalo mleka. Tako da dojim samo še na eni dojki, druga pa je čisto prazna in majhna. oz. je tista ta večja zelo sumljivo velikauser posted image . Verjetno si predstavljate, kako to zgleda  na plaži v bikinkahuser posted image .

clock-img

16.07.2007, 21:59

clock-img

miška piška

pencil-img

107

pikapokica6, pri meni ista scena. že od začetka sem imela na levi ful malo mleka, tako da sem ga morala vedno ko sem ga dojila na levi tudi na desni, potem pa skoz manj na levi, ko je bil sestradan je kričal zraven na levi in sva rajši takoj prišla na desno... dokler nismo prišli do takega stanja kot pri tebi. ja, o bikinkah pa tako: jaz sem imela črtaste. predstavljaj si: na levi črte široke cca 2mm, na desni 5mm. sem jih oblekla samo enkrat in takrat nisem šla v vodo. ampak rajši v trgovino , po nove kopalke seveda!

ampak ni panike, pač to sezono sem malo nesimetrična, bo drugo leto boljše!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem