cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kako si presahnit mleko?

clock-img

22.08.2007, 16:10

clock-img

crci06

pencil-img

1854

Že nekaj tednov se je dojil le še ponoči, čez dan je GH + "rižolino" po flaški, zdaj pa še to ne želi več, oz. kar se podoji, izbruha user posted image  

Kako je z ustavitvijo proozvodnje mleka? Jaz sem že včeraj gledala user posted image , ko ni več kazal zanimanja za dojko, pa sem mu ponoči vseeno vsilila za 2-3 minutke, da se je pritisk sprostil. Jaz še imam mleko, prsi so vse prej kot prazne???



clock-img

22.08.2007, 16:12

clock-img

digi

pencil-img

986

Počasi bo prenehalo.... Verjemi.... Če pa je pritisk full hud in te brsi bolijo, pa mali noče, pa si malo izčrpaj, da pritisk popusti, ostalo pa bo postorila narava......

_____________________________

Irgendwie, irgendwann, irgendwo...

Timon ti si moj sonček!!!

clock-img

22.08.2007, 19:44

clock-img

suzolinka

pencil-img

353

Ojla! Pomagajo mrzli obkladki pa ko je pritisk prehud, izčrpaj na roko toliko, da se malo izprazni, da pritisk popusti

clock-img

22.08.2007, 19:49

clock-img

Anonimen

Baje pomaga žajbljev čaj ali obkladki iz zeljnih listov.

V skrajni sili tudi tablete, ampak ob njihovi uporabi ne smeš več dojiti čisto nič.

clock-img

22.08.2007, 21:48

clock-img

katis

pencil-img

975

Oh, kaj bi dala, da bi imela mleko, pa je prejšnji teden očitno pri meni mleko že čisto preč. Šla mlekarna v stečaj user posted image . Sedaj probavam svašta, da bi ga morda še kaj nazaj dobila.

Ko so me seveda ob usihanju razne tete zališevale, kaj jem, so mi najprej vse rekle, da ne smem svežega peteršilja, ker ta ustavlja mleko. To so najbolj poudarjale, za drugo pa se ne spomnim, če je še katera kaj posebej navrgla...

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

clock-img

22.08.2007, 21:59

clock-img

suzanamai

pencil-img

1215

Pri meni ni šlo drugače kot da sem kadar so bile prsi prepolne, šla pod tuš in pustila da mleko samo izteče. Dokler sem stiskala je še vedno nastajalo, saj veš ponudba-povpraševanje. No po načinu tuširanja sem mleko izgubila v parih dneh. Pa veliko sreče.

clock-img

24.08.2007, 07:46

clock-img

banki

pencil-img

74

Jaz sem vsak dan stiskala manj, toliko, da ni bilo pritiska in da mi ni pritekalo. Ce ni povprasevanja ni ponudbe.


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem