cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kako se znebiti odvečnih kilogramov in špeha po porodu??

  
clock-img

10.04.2012, 13:18

clock-img

kimica86

pencil-img

1171

Pozdravljene.
Kot večina novopečenih mamic, zanima tudi mene, kako za vraga se znebit odvečnega trebuha in riti?! Trebušnjaki mi lih ne ležijo najbolj in jih stežka delam.. Našla sem par vaj za trebuh, ki ne vključujejo trebušnjakov in je kar fajn, amapak se bojim, da bo to kar dolg proces.. Saj vem, da ne bo trebuh izginil v roku 1 mesca, bi pa rada vsaj pol izgubila v roku 2 mescev.. Imam pa še 5kg viška..

Any advice??? user posted image user posted image

clock-img

10.04.2012, 13:24

clock-img

Paštetka

pencil-img

7346

user posted image user posted image user posted image
bi, pa ne bi
user posted image user posted image user posted image user posted image
vsaka vaja, ki kaj pomaga je težka. Zagovarjam tezo, raje manj, pa kvalitetno, kot pa ne vem koliko ponovitev brez potrebnega haska.

verjetno, bi rada tudi shujšala, vendar ne bi hujšala.user posted image

clock-img

10.04.2012, 13:31

clock-img

kimica86

pencil-img

1171

Hehehehe.. Jaz moram shujšat, kajti v nasprotnem primeru bom hodila na plažo vsa zavita kot muslimanke iz Saudove Arabije user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil kimica86 -- 10.4.2012 13:32:07 >

clock-img

10.04.2012, 13:33

clock-img

Paštetka

pencil-img

7346


IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Hehehehe.. Jaz moram shujšat, kajti v nasprotnem primeru bom hodila na plažo vsa zavita kot muslimanke iz Saudove Arabije user posted image user posted image user posted image



saj vidim, da bi rada shujšala, samo hujšala ne bi user posted image

clock-img

10.04.2012, 13:34

clock-img

TomTaylor

pencil-img

6915

OMB, 5 kilc? Te bodo v 2-eh mesecih odšle same brez da bi kej spešl delala za to. Malo vozičkanja, kkšna čokoladka manj, pa je.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

clock-img

10.04.2012, 13:43

clock-img

kimica86

pencil-img

1171

Ne, ne.. Sej sem pripravljena hujšat, vendar brez trebušnjakov, ker le-tej mi ne grejo najbolje že od osnovne šole.. Pa sem vedno bila fulll vitka user posted image user posted image user posted image

Možno, da bo šlo tudi teh 5 kilc samo od sebe dol, vendar trebuh bo še vedno ostal in tega bi se rada znebila.. Vozičkam pa skoraj vsak dan in verjemi, čokolade ne jem že 11 tednov- odkar sme dobila mojo štručko user posted image

No, sem mislila, da ima katera kašen predlog za hitrejši način znebitve ohlapnega trebuščka user posted image user posted image
Bomo pa poskušali svašta user posted image

clock-img

10.04.2012, 15:39

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

velik kama sutre tud pomaga user posted image

clock-img

10.04.2012, 19:04

clock-img

kimica86

pencil-img

1171

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

velik kama sutre tud pomaga user posted image



Hehehehe user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.04.2012, 19:34

clock-img

Paštetka

pencil-img

7346

He, he, kimica.
Kaj si že kaj postorila v zvezi s hujšanjem? user posted image

clock-img

10.04.2012, 19:39

clock-img

Anonimen

pilates ali pa trebušnjaki, bo šlo dol prej k v enem mescu, tud js jih ne maram, ampak čič ne da nič :)

clock-img

10.04.2012, 19:39

clock-img

kimica86

pencil-img

1171

Hmmm.. Sem, ja.. Par vaj za trebušne in ritne mišice pa še moj Sauna belt je v akciji (se je prašil doma 3 leta).. Sedaj bom videla, če to čudo res deluje user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.04.2012, 19:40

clock-img

kimica86

pencil-img

1171

IZVIRNO SPOROČILO: lott

pilates ali pa trebušnjaki, bo šlo dol prej k v enem mescu, tud js jih ne maram, ampak čič ne da nič :)



Kako pa naj izvajam pilates?? A naj pogooglam in najdem vaje al kako?? user posted image

clock-img

10.04.2012, 19:50

clock-img

Paštetka

pencil-img

7346


IZVIRNO SPOROČILO: kimica86

Hmmm.. Sem, ja.. Par vaj za trebušne in ritne mišice pa še moj Sauna belt je v akciji (se je prašil doma 3 leta).. Sedaj bom videla, če to čudo res deluje user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image
No s tem beltom si me pa razočarala.
Jaoooo ženo.....
Če nisi daleč, lahko prideš k meni, da te v roke vzamem. user posted image glede telovadbe in prehrane mislim.

clock-img

10.04.2012, 20:08

clock-img

kimica86

pencil-img

1171

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

user posted image user posted image user posted image
No s tem beltom si me pa razočarala.
Jaoooo ženo.....
Če nisi daleč, lahko prideš k meni, da te v roke vzamem. user posted image glede telovadbe in prehrane mislim.



A dejjj nooo.. Pa moram poskusit, če deluje user posted image user posted image user posted image
Sem z obale.. Ti po mojem nisi user posted image user posted image Ma prehrana ni problem.. Večji problem je telovadba user posted image

clock-img

10.04.2012, 20:29

clock-img

Paštetka

pencil-img

7346

Madona, če bi bla na obali doma bi bila fit ko madona user posted image

Sprehajalne stezice....joj,kak sem vam fouš sprehod ob morju.
Sicer pa bom lušte potešila čez par dni. Prihajam dol. user posted image

clock-img

11.04.2012, 00:15

clock-img

kimica86

pencil-img

1171

Hehehe.. Ni vse zlato kar se sveti user posted image user posted image user posted image
No, evo.. Si boš lahko privoščila kašen adrenalinski sprehodek ob morju- če bo seveda vreme dopuščalo, glede na to, da je res aprilsko vreme user posted image user posted image

clock-img

11.04.2012, 11:48

clock-img

misa4

pencil-img

637

če ne maraš trebušnjakov, na hrbet in vozi kolo, tako kot v šoliuser posted image  pri tej vaji trebušne mišice fajn delajo

clock-img

11.04.2012, 12:30

clock-img

kimica86

pencil-img

1171

misa4: hvala za nasvet.. Bom še to poskusila user posted image user posted image

clock-img

11.04.2012, 12:41

clock-img

Paštetka

pencil-img

7346


IZVIRNO SPOROČILO: misa4

če ne maraš trebušnjakov, na hrbet in vozi kolo, tako kot v šoliuser posted image  pri tej vaji trebušne mišice fajn delajo



ja samo, tukaj je potrebno paziti:
1. ko ležiš, je potrebno ledveni del pritisniti ob tla (stisneš trebušne in prtisneš hrbet ob tla)
2. stegna niso nad trupom, ampak jih čim bolj daš vstran od telesa. pomeni, da potisneš noge, čim bolj naprej in tako voziš kolo
3. roke so iztegnjene ob telesu, dlani uprte v tla.


če nimaš teh treh točk, je vaja figo vredna. user posted image

imaš pa še potem par izpeljank iz te vaje...

clock-img

11.04.2012, 14:05

clock-img

Anonimen

ja kar se tiče pilatesa najdeš tudi na netu ja, če ne pa kkšna poceni varjanta pilatesa če imaš čas, pri nas stane 8 ur 10 evrou, tko da pomoje to ni drago, nevem pa iz kje si, in če maste na voljo kej tazga pocen pa blizu, upam da ti bo fajn šlo :)

clock-img

14.04.2012, 11:55

clock-img

kimica86

pencil-img

1171

Časa lih nimam za hodit na pilates, lahko pa si pogledam kašen posnetek in poskušam doma izvajat vaje user posted image user posted image
Sem z obale in imamo v mojem kraju tudi pilates in aerobiko, vendar res nimam časa za to.. Ker tudi ne vem kdaj se bo tamala spomnila za bit lačna.. hehehe user posted image

clock-img

14.04.2012, 17:51

clock-img

Anonimen

ja kok je pa stara hčerka, a partner nebi mogu za kkšno urco popazit. Dojiš še?

clock-img

14.04.2012, 18:22

clock-img

kimica86

pencil-img

1171

Hči bo imela naslednjo nedeljo 3 mesce.. Dojim in dodajam..
Očka je prezaposlen.. Dela na polno paro, da si lahko kaj privoščimo.. Dopoldan od 8-16 dela za podjetje od 16-21 pa dela zase..

clock-img

14.04.2012, 19:04

clock-img

Tutan

pencil-img

1441

Kaj je meni pomagalo?
3x tedensko tek (sprva po malo, potem pa tudi po 10km na en mah)
bodyrock 5x tedensko (imaš na bodyrocktv - na spletu - greš najprej na fitnes test, pa potem 30 dnevni challenge, potem pač vaje po zahtevnosti).
Piling celega telesa 1x tedensko - in to orng piling, recimo pri stegnih kar možu rečem, da me orng zboksa user posted image
To delam sedaj že cca 3 leta in moram rečt, da tako lepe postave niti pred porodom nisem imela. Rit je na svojem mestu, trebuh je lep, izoblikovan, v glavnem nikjer ni ničesar preveč, niti premalo (cca 56kg na 172 cm), mož je zadovoljen, jaz pa tudi user posted image
Glede prehrane - načeloma jem 5x na dan, zjutraj kakšne otrobe, sadje, malico (spet odvisno kaj si zaželim), čez teden okoli 4h nekaj na hitro skuham, zvečer tudi obvezno jem. + veliko vode. Vsaj 2 l na dan. Pa cc 4 kafeje (v času študija se navadiš na dozo in brez svoje 2x jutranje doze sem kot zombi user posted image ).

clock-img

14.04.2012, 19:13

clock-img

LuLu

pencil-img

8910

IZVIRNO SPOROČILO: Tutan

(cca 56kg na 172 cm),


Ah, Tutan... si lahko moja osebna motivatorka in inštruktorca? Jaz bi tudi to... user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem