cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kako se ga znebit...

clock-img

05.05.2007, 21:48

clock-img

BELINEA

pencil-img

63

...celulita!! Jaz predlagam, poleg seveda zdrave prehrane, pitja vode in gibanja , ( večerje tudi odpadejouser posted image user posted image ) še kremo oz. kapsule od collistarja .V kritične dele jih vtiraš 28 dni in rezultat je res viden. Preverjeno!!user posted image user posted image . Najcenejše so v Mullerju okrog 40 eur. Ima katera še boljši predlog? Nujno, poletje se bliža!LP.

clock-img

05.05.2007, 21:53

clock-img

Njuškalo

pencil-img

2194

IZVIRNO SPOROČILO: BELINEA

...celulita!! Jaz predlagam, poleg seveda zdrave prehrane, pitja vode in gibanja , ( večerje tudi odpadejouser posted image user posted image )




Zakaj pa naj bi večerje odpadle?No,odvisno kako pozno ste jih navajene jest..ampak nekako do 18-ih je čisto o.k.Predvsem veliko gibanja,sploh na svežem zraku, pa vode, zdrave hrane.Sladkor in bela moka sta fuj, če se želimo znebiti celulita.Jaz sem preizkusila od Avona peeling za telo od grenivke in res deluje-ob zdravi hrani, gibanju in veliko vode.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

clock-img

05.05.2007, 23:51

clock-img

Spark

pencil-img

1863

Jaz tudi mislim, da je pomembna prehrana in veliko vode. Pa da ne pozabim, telovadba. 

< Sporočilo je popravil Spark -- 5.5.2007 23:54:22 >

clock-img

06.05.2007, 00:31

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Pravilna prehrana (ne mastna, pač pa veliko sadja in zelenjave), veliko vode (ampak res navadne vode), redna telovadba in masaža, hladno - topel tuš. Kreme pa ne pomagajo - preverjeno - le stran vržeš denar. 

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

06.05.2007, 09:49

clock-img

BELINEA

pencil-img

63

Meni so kapsule pomagale, verjetno še vse ostalo zraven in ko se pogovarjam s prijateljicami so one enakega mnenja.

clock-img

06.05.2007, 11:04

clock-img

total

pencil-img

4453

IZVIRNO SPOROČILO: BELINEA

Meni so kapsule pomagale, verjetno še vse ostalo zraven in ko se pogovarjam s prijateljicami so one enakega mnenja.



Kakšne so to kapsule,povej mi mal več o tem?

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

06.05.2007, 17:46

clock-img

BELINEA

pencil-img

63

Mislim, da če se prav spomnim so takšne v obliki solzice, je malo notri vendar imaš za obe nogi dovolj.Se ful razmaže, jaz imam pač noge bolj kritične.Letos bom jih kupla na začetku junija,ker jih je 28 potem pa na morje.Moreš pa res vsak dan mazat. Imajo pa še kremo, vendar priporočajo, če je res grozauser posted image user posted image  najprej kapsule. Meni so res pomagale!!LP.

clock-img

14.05.2007, 15:17

clock-img

Felicity

pencil-img

4257

Kapsule:
user posted image

Mene pa mika tisti serum od Colistarja:
user posted image
Ga je katera že preizkušala?

clock-img

17.05.2007, 13:52

clock-img

Kozmet1

pencil-img

3

Jaz ga nimam ... celulita namreč. Moja prijateljica ga je imela precej in je uporabila linijo Body Form od Ryor-ja in sedaj ga ima mnogo manj in se skorajda ne vidi. Sicer pa brez zdrave prehrane in gibanja najbrž odprava ni mogoča. Verjamem pa, da se ga s kremami da precej skriti.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem