cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kako pripravljate adaptirano mleko?

clock-img

13.01.2006, 12:21

clock-img

taška30

pencil-img

2758

Torej, kaj me muči: danes sem prvič pripravila mleko št.3 (po 8.mesecu) - Aptamil. In na navodilih piše, da se pripravi tako, da zavreš vodo, jo ohladiš na 20°, vmešaš mleko in potem v vodni kopeli segreješ nazaj na 37°.
Sicer nimam več škatle od št.2, ampak se mi zdi, da navodila niso bila takšna.
V čem je zdaj fora?user posted image

Jaz sicer vedno delam tako, da vrelo vodo ohladim na cca. 37° in vmešam mleko in to je to.

kako pa vi?

clock-img

13.01.2006, 12:39

clock-img

arielca

pencil-img

2312

Jaz uporabljam Aptamil1 in vodo zavrem, malo shladim, pripravim mešanico in dokončno shladim do cca 37 stopinj. Tako piše tudi na navodilu.
Ne vem, zakaj bi shladila na 20 stopinj in potem dogrevala user posted image user posted image user posted image ?

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

clock-img

13.01.2006, 12:41

clock-img

Udb

pencil-img

5380

Jaz em sicer še na 1. Ampak...vodo zavrem, potem pa, ko rabim mleko nalijem v flaško, primešam mleko in pogrejem v mikrovalovki (pol minute). Po tem OBVEZNO fajn premešam, da se toplota enakomerno porazdeli.

clock-img

13.01.2006, 14:19

clock-img

76suza

pencil-img

71

Jaz sem sicer uporabljala Bebo, ki se raztapla pri višji temperaturi in sem pripravljala tako. Polovico vode sem zagrela v mikrovalovni, ji dodala prah nato pa dolila hladno vodo. Dobro premešala in sem imeja vedno pravo temperaturo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem