cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kako premagati vsiljivca?

clock-img

16.04.2006, 22:24

clock-img

Gina

pencil-img

12402

Zanima me, zakaj mi neprestano meče čez ekran, ko imam rr prižgan, majhno okno, (kot drugače vrivajoče reklame ponekod) v katerem piše: Click to run an ActiveX control on this webpage??? Vsako minuto zihr. In kaj lahko naredim, da ga ne bo? Samo na rr-ju to delauser posted image  
thxuser posted image

clock-img

16.04.2006, 22:26

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Mogoče nimaš blokiranih pojavnih oken?user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

16.04.2006, 22:28

clock-img

Gina

pencil-img

12402

Meni se zdi, da jih imam, ker se mi nobena druga ne pojavljajo. Kaj pa moram naredit, da to preverim? Mislim, kje to pogledam?

clock-img

16.04.2006, 22:51

clock-img

KODA

pencil-img

4015

ActivX control moraš imeti inštaliran za pregledovanje različnih internetnih strani.
Ko se ti ponovno pojavi ActiveX,klikni na okno inštaliranje.


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

16.04.2006, 22:54

clock-img

dix

pencil-img

897

ta activex na RR ti zahteva zaradi reklame na desni strani, če ga nimaš ti ga je ne prikaže. Daj si ga naloži da boš lahko videla reklamo za celulit user posted image

clock-img

16.04.2006, 22:54

clock-img

Gina

pencil-img

12402

A tako, a moram? Zakaj pa to ravno od danes dela? Kaj pa gledaš s tem programom? A to je nujno imet, drugače ti pa teži program?user posted image user posted image  

Jaz ne maram reklame za celulit. Jaz mam čist rada svojega, reklama naj se pa nekam slika, ne k meni gor.....user posted image

< Sporočilo je popravil Gina -- 16.4.2006 22:56:10 >

clock-img

16.04.2006, 22:58

clock-img

KODA

pencil-img

4015

Ni nujno.Ni pa nič narobe,če ga imaš.
Jaz nimam nikakršnih problemov.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

clock-img

18.04.2006, 12:40

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Ta program je nekakšen kodek za branje določenih vsebin na internetu, najbrž ti tudi kakih drugih strani ne prikazuje v celoti. Po možnosti ti manjka Flash.

clock-img

18.04.2006, 20:52

clock-img

Gina

pencil-img

12402

Aha, a lahko prevod, prosim. user posted image Ne za kodeke, tolk še razumem. Flash, kaj je to? Sorči, nepismena sem računalniško. Aja, tudi če dam run, ne neha skakat čez ekran. Ampak zakaj zdaj to dela 2 dni, prej pa ni?

p.s. sem že vprašala kar po tel. in tudi zvedela, mi ga bodo naložili, pa upam, da bo potem ok. A ti misliš, da je zaradi flasha?

< Sporočilo je popravil Gina -- 18.4.2006 21:01:02 >

clock-img

18.04.2006, 22:48

clock-img

G in T

pencil-img

953

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Aha, a lahko prevod, prosim. user posted image Ne za kodeke, tolk še razumem. Flash, kaj je to? Sorči, nepismena sem računalniško. Aja, tudi če dam run, ne neha skakat čez ekran. Ampak zakaj zdaj to dela 2 dni, prej pa ni?

p.s. sem že vprašala kar po tel. in tudi zvedela, mi ga bodo naložili, pa upam, da bo potem ok. A ti misliš, da je zaradi flasha?



flash player inštaliraš lahko na tej strani-----http://www.macromedia.com/shockwave/download/download.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash

clock-img

19.04.2006, 10:30

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Ne vem točno, lahko da je Flash. Večina reklam je narejenih v tem formatu, zato domnevam da je ta.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem