cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kako odvaditi

clock-img

04.04.2006, 21:03

clock-img

Anonimen

od dojenja namreč. Stari smo 13 mesecev pa ne moremo končati dojenja. Ne morem mu vzeti ampak ponuditi. Rada bi videla da bi mu bil okus zanič in se sam ne bi več hotel dojiti. S čim si lahko namažem prsi da mu bi bil okus zanič? user posted image

clock-img

04.04.2006, 21:05

clock-img

sjug

pencil-img

334

A se hecaš? A je katera res tako nehala dojiti?

clock-img

04.04.2006, 21:41

clock-img

natasar

pencil-img

92

Jaz sem jo nekje okoli 9 meseca starosti odvadila tako, da ji ponoči enostavno nisem dojila.Sem ji ponudila stekleničko čaja, ko pa to ni pomagalo, pa sem jo vzela k sebi, jo božala, skratka ukrepe kot pri spanju, vendar brez dojenja.Prvo noč je jokala, naslednjo noč pa se je samo prosila spat k nama in nič več dojenja.Ni me motilo, da pol noči prespi pri nama, saj je bilo boljše kot prej, ko sem 5-7krat vstajala ponoči in jo dojila oziroma se je bolj cartala.Sedaj z 11 meseci spi celo noč v svoji postelji.

clock-img

04.04.2006, 22:58

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Soseda si je prsi namazala z limono, da jo je odvadila.
Jaz pa vseeno raje dojim, dokler hoče. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

05.04.2006, 09:22

clock-img

muki1

pencil-img

7193

IZVIRNO SPOROČILO: sjug

A se hecaš? A je katera res tako nehala dojiti?



Ja, sjug, jaz sem. S kisom sem si namazala joško.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

19.04.2006, 21:56

clock-img

mojcazup

pencil-img

20

Slisala sem da so si zize mazale s pelinom in baje ucinkuje. Pa se to baje ce pijes petrsiljevo vodo ( petrsil poparis ) zgubis mleko. Morda pa lahko probas tudi tako, ce mleka ne bo ne bo kaj vleci.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem