cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kako naj izgubim mleko?

clock-img

08.03.2008, 20:06

clock-img

nana24

pencil-img

16

Lep pozdrav,

ali ima katera kaksen nasvet kako naj izgubim mleko, mala je ze na GH noce se vec dojiti, jaz pa mleka za izvoz si crpam na 3 ure vmes pokasirala ze 3 mastitise res bi rada da se ze neha NA POMOČ!!!!!!!!!!

clock-img

08.03.2008, 20:08

clock-img

eya

pencil-img

4615

Prenehaj s črpanjem. Izčrpaj (najbolje kar ročno, mogoče pod vročim tušem) si samo toliko, da malo popusti pritisk v prsih, če te tišči. Ker ti s črpanjem daješ telesu informacijo, da je nekdo še lačenuser posted image

< Sporočilo je popravil eya -- 8.3.2008 20:09:35 >

clock-img

08.03.2008, 20:58

clock-img

stellam

pencil-img

114

Peteršilj izsuši mleko.Poješ ga v lahko v katerikoli jedi in obliki.Tako so meni povedali.

clock-img

08.03.2008, 21:00

clock-img

Anonimen

Od naravnih stvari pomagajo zajbljev caj, petersilj, zeljni obkladki.
Mleka si iztisni samo toliko, da napetost popusti, ali pa pojdi pod tus, ce imas moznost.
Obstajajo tudi tablete, Bromergon, se mi zdi.Jaz sem jih jemala, pomagala so tko tko, samo se po njih nisem dobro pocutila.

clock-img

08.03.2008, 21:09

clock-img

gruška

pencil-img

1774

Meni so po drugem porodu (ko nam je sinček na žalost umrl), dali v porodnišnici Bromergon tablete in pa sestra mi je že v porodnišnici par dni nosila na 2 uri ledene obkladke ( "pingvine" iz zmrzovalnika zavite v pleničko) ... Črpanje je pa "strup" za izgubo mleka, bolj ko boš črpala, več mleka boš imela... tko kt so rekle, izčrpaj samo toliko, da popusti napetost ....  

_____________________________

Edina stvar, ki nas poleg zaljubljenosti prižene preko vseh meja, je zavest o lastni minljivosti ...

clock-img

08.03.2008, 21:29

clock-img

Tula

pencil-img

154

Pozdravljena!

Meni so pomagale edino kontracepcijske tablete, nič drugega.

Pozdravček iz MB.


_____________________________

Tia 26.11.2002
Lea 16.7.2005
Matija 11.11.2009

clock-img

08.03.2008, 21:44

clock-img

ada2

pencil-img

7402

jaz sem imela tudi težave s preveč mleka in mastitisi  in sem se po 10 mesecih dojenja odločila, da ne zmorem več, saj so bili mastitisi vedno hujši, pri zadnjem celo ni prijel prvi AB......v glavnem cela štala je bila. na veliko prigovarjanje zdravnikom sem le dobila bromergon. bala sem se jih kot vrag križa, ko sem tu prebrala kake težave so imele ženske s temi tabletamiuser posted image , ampak vseeno jje bila moja želja, da se rešim bolečin povezanih z mastitisi prevelika. po tabletah sem bila samo malo bol zasanjana, drugih težav pa na srečo ni bilo. če zdaj pomislim, je bilo več težav do tablet priti, kot pa jih jjematiuser posted image  
ampak zanimivo - po skoraj enem letu po prenehanju dojenja sem bila 1x v savni in mi je pricurljalo mlekouser posted image user posted image user posted image  ne glih neke količine, ampak par kapljic, toliko, da se je na kopalkah videlouser posted image  sem se kar začudila.
pumpat si pa res ne, oz. si spumpaj samo toliko, da te ne bo bolelo.

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

clock-img

09.03.2008, 00:19

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

hladni obkladki pa žajblov čaj baje.....nimam pa nobenih izkušenj

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

clock-img

11.03.2008, 09:40

clock-img

zabica26

pencil-img

465

Sama sem si dajala mrzle obkladke večkrat na dan. Nekaj dni sem manj pila, pa črpala sem vedno bolj po redko. Na koncu še na dva dni, tri. Pa se je lepo ustavilo. Z malo bolečinami, ampak boljše kot mastitis.
Sicer pa, a se ne dobijo ene tablete pri G?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem