cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kako naj iz mini DV presnamem...

clock-img

08.12.2006, 18:28

clock-img

Alisa

pencil-img

1808

filmček na DVD cd. Iz ene te kasetice pride okrog 16Mb in to nikakor ne morem spravit na DVD cd. Ali katera kaj ve kako bi to nardila.
Vem da lahko to nesem tam ko to delajo, sam jaz bi rada dodala razne efekte še zraven, ko se iz enega dogodka prelije v drugega. To mi je že uspelo sam vseskupi je prevelikouser posted image .
Snemam mojega sončka in bi to rada sproti urejala ker verjamem da se bo tega kar nabralo.
To bi rada imela urejeno in ko bo star 18. let mu bom to podarila za spomin njegove prve korakce. No pa še kaj drugega bi tud še dobiluser posted image .

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.


clock-img

12.12.2006, 18:22

clock-img

GATA

pencil-img

550

Alisa,

jaz sem se sicer nekaj ubadala s tem pred časom, sicer ne vem kako hočeš narediti ti, jaz sem hotla to zapečt na DVD, tako da bi se lahko gledalo tudi na televiziji in tako se lahko iz mini DV presname (če izključim prelivanja pa to) ali, da imaš dvd snemalnik (ne pekač v računalniku) - komponenta za na TV in tako posnameš, ko priključiš kamero na TV, ali pa tako, da kupiš (če še nimaš poleg) priključni kabel FIREWIRE, kakšnega ti piše verjetno v navodilih.
Jaz tega kabla (ki je bil cca 500 sit) nikakor nisem uspela dobiti, če ga kje dobiš bi se priporočala za informacijo. Res pa je da sem iskala samo po netu. Bo treba vprašat v kakšnega big banga al pa podobno trogovnouser posted image .

To varjanto ki jo hočeš ti (prelivanje...) pa lahko normalno zapešeč za DVD če imaš v računalniku DVD pekač. Samo ti povem, da je na TV-ju ena majhna slikca... kako pa zgleda na računalniku pa se ne spomnem več, ker kot pravim meni je bil cilj to gledati na tv-ju.


Upam, da sem ti kaj pomagala.

clock-img

13.12.2006, 09:31

clock-img

Alisa

pencil-img

1808

GATA ja jaz bi rada to zapekla na DVD, vendar mi javlja da je prevelik fail. Ker iz ene kasete je približno 16GB, na dvd pa lahko zapečem sam mislim da 700mb. Hotela pa sem iz 2 kaset dobit na 1 dvd. Ta prelivanje iz enega dogodka  v drugega ne zavzame nič več prostora. No se bom še malo pomatrala. Za kabel pa če bom izvedela kaj ali če ga vidim ti pa sporočim sem, al pa na ZS.
Pozdravček.

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.


clock-img

13.12.2006, 09:41

clock-img

GATA

pencil-img

550

IZVIRNO SPOROČILO: Alisa

na dvd pa lahko zapečem sam mislim da 700mb. Hotela pa sem iz 2 kaset dobit na 1 dvd



700 MB imajo CD-ji, DVD-ji pa imajo 4.7 GB (no so tud večji, samo občutno dražji).

Če ti je vsega skupi pršlo na 16 GB, potem bi morala vse skupaj razrezat. Mislm, da pa je takih programčkov na netu kar veliko. Za kakšnega pametnega ti ne znam povedat, ker sem vse dol zmetala, spomnem se pa tud ne.

Kako pa imaš namen zapečt? Al prek programa ki si ga dobila poleg kamere, al prek nerota?

clock-img

14.12.2006, 22:33

clock-img

Alisa

pencil-img

1808

Prek nerota.

clock-img

17.12.2006, 21:21

clock-img

GATA

pencil-img

550

IZVIRNO SPOROČILO: Alisa

Prek nerota.



No predlagam ti, da ali narediš krajše videe ali pa ta video ki si ga naredila razrežeš na več kosov. Verjetno bi bilo to zadnje lažje. Potem pa to ni več problem zapečt v nerotu...

Če rabiš kakšne dodatna navodila pa kar povej user posted image

clock-img

18.12.2006, 18:14

clock-img

Alisa

pencil-img

1808

GATA hvala ti, upam da mi bo uspelo.

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.


clock-img

26.12.2006, 14:58

clock-img

tejkooo

pencil-img

156

Mislim da je na internetu mali miljon programov za kompresacijo video zapisa kakor tudi raznih dvix kodekov ki ti 16 gb videa spravijo tudi na manj kot 700 mb...
drugače pa za prelivanje dodajanje raznih animacij slik mp3 jov govora........ pa je zelo dober program pinacle studio pro..

< Sporočilo je popravil tejkooo -- 26.12.2006 14:59:48 >

clock-img

01.01.2007, 13:15

clock-img

alenkica

pencil-img

1114

Tudi jaz imam precej videjov od malega, pa bi rada dala videe enega lea na 1 Cd. Mi lahko napišete vsaj en program na netu, ki bi mi video zmanjšal?

Hvala, pa L.P.

clock-img

09.01.2007, 23:22

clock-img

sharpy

pencil-img

570

Mi smo pa to delali z nekim programom,... mislim da je PINNACLE STUDIO. Nam je bil ful všeč, samo nismo imeli originalnega programa in je pol vse skupaj zaštekalo.
Uspelo nam je narediti samo 2 DVD-ja. Res smo lahko dodajali efekte in ta prelivanja scen, pa glasbo si lahko dodal in še ful stvari je bilo.  

_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

clock-img

11.01.2007, 06:29

clock-img

Alisa

pencil-img

1808

Punce hvala, bom zdaj začela malo to urejat in iskat programe v katerem bom to najlažje skrčla in uredila. Hvala še enkrat!

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem