cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kako jedo vaši 4 mesečniki?

clock-img

26.09.2005, 08:47

clock-img

dejčka2

pencil-img

302

No, zanima me predvsem ponoči, naša baba zaspi ob 8 zvečer, pa se 1 ali 2x na noč zbudi, no ne čisto zbudi, ampak začne mahat z rokicami, takrat se podojima, pa kar naprej spi.
Na koliko časa pa se dojite podnevi?

lp

clock-img

26.09.2005, 09:01

clock-img

Spicy Black

pencil-img

326

Naš je dopolnil 4 mesece in se je na začetku meseca začel zbujati ponoči. Prej je spal od 22ih do 4ih, pojedel in spal naprej do 8ih user posted image .

Zdaj gre v posteljo ob 20,30 ali 9ih in se prvič zbudi ob 00 user posted image , se podojiva in spi naprej. Po tem se zbudi še vsaj dvakrat.

Čez dan je na tri ure, kakšno popoldne nama uspe s pomočjo čaja zdržati tudi 4 ure. Se polno dojiva le za kosilo mu ponudim sadno kašico.

clock-img

26.09.2005, 09:02

clock-img

mimica

pencil-img

354

Moj mali, ki je pravkar dopolnil štiri mesece ponoči je dvakrat.Zaspi ob osmih zvečer, se zbudi okrog dveh in se podojima ter okrog šestih zjutraj. Čez dan pa je na dve- tri ure, če je buden, če pa spi pa zna zavlečt tudi do štiri ure.

clock-img

26.09.2005, 17:47

clock-img

mammy26

pencil-img

634

naša Tia bo jutri 4 mesece, zaspi ob 8 uri in se zbudi prvič ob 03.30, ko že meni prsa skoraj poknejo, takrat se podojiva in ona spi dalje. Čez dan pa odvisno, včasih na 2,5 včasih na 4 ure. Se pa polno dojiva.

clock-img

26.09.2005, 21:50

clock-img

Barči78

pencil-img

1763

Jaz moje sicer ne dojim, zaspi ob 21.00 in spi do 6.00, pojeva in nadaljuje spanje do 9.00; 10.00. Jeva pa 4x po 200 ml.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem