cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kako in kje naročiti digi fotke?

clock-img

01.08.2006, 18:53

clock-img

Anonimen

Med poletjem se mi je nabralo kar nekaj dobrih fotk na mojem digitalcu in želim si,da bi iz njih nastale prave fotografije za v album.Pa jih ne znam naročit.

A mi lahk pove katera,a lahk preko neta naročim izdelavo teh fotk?
Kje?
Kako?
Kakšne so cene?

Res nimam pojma o te stvari...user posted image

clock-img

01.08.2006, 19:40

clock-img

Anonimen

Jaz sem jih pri DM-u. Na njihovi spletni strani imaš program, ki si ga preneseš na računalnik (Photoorder). So po 25 SIT, če pa jih naročiš več kot 99, ti jih 20 podarijo.
Se kar splača.
Pa dobre so.

clock-img

01.08.2006, 20:41

clock-img

mami darka

pencil-img

105

Še lepše pa delajo pri Comtromu oz. comshopu. Preverjeno. Cena pa je ista kot dm.

clock-img

01.08.2006, 20:48

clock-img

Samoyedka

pencil-img

536

Se pridružujem Darki- jaz jih vedno preko spleta naročim in jih grem potem v Comtrona iskat: www.digitalnafotografija.com Si naložiš en programček s katerim potem pošiljaš slike, je čisto simpl. Slike lahko dobiš po pošti ali jih greš iskat.
So ugodni, slike so pa ful lepe. Aja, pa ponavadi še kakšen dodaten popust dobiš! Jaz sem zadovoljna in ne grem drugam user posted image


_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...

clock-img

02.08.2006, 11:03

clock-img

KBM

pencil-img

4744

Jaz sem že kar nekja slik poslala v ta www.dt-foto.si studio in so mi slike všeč pa še poceni so!!
Probaj in se prepričaj!!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

clock-img

19.08.2006, 23:57

clock-img

Noel

pencil-img

344

Mi jih vedno naročamo na Mixilab. Smo zadovoljni s kvaliteto, ceno in hitrostjo.

clock-img

14.10.2006, 09:29

clock-img

Anonimen

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem