cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kako dolga M po porodu?

clock-img

13.03.2007, 21:48

clock-img

Ženkica

pencil-img

1075

Pozdravljene.

Imam naslednjo težavo; preden sem zanosila sem imela M od 4 do 5 dni vsega skupaj; tako je bilo dokler sem jemala kont. tabletke in potem ko sem jih nehala. Sedaj, dobre 4 mesece po porodu pa je stanje za user posted image ; M imam že tretjič in traja 14 dni user posted image ; najprej nekaj dni rjavo, potem rdeče in potem spet en teden rjava svinjarija.
Z možem sva že čisto obupala, lahko si mislite zakaj.

V naslednjem ciklusu imam namen zopet začet jemat kont. tabletke; mislite, da se bo stanje kaj izboljšalo; ima morda katera podobno izkušnjo.

lp

Ženkica

clock-img

14.03.2007, 07:34

clock-img

srki

pencil-img

9222

Podobne izkušnje nimam, bi ti pa svetovala obisk pri G. Tudi nobene ženske s takšnim problemom ne poznam, zato nimam pametnega nasveta.

clock-img

14.03.2007, 22:00

clock-img

CAPA

pencil-img

224

Ja. Men se je približno to tud dogajal.
Skoz eni izcedki, da sploh nisem vedla a je to M. al ne... mogoče je bil kak dan, dva ali celo tri mer pol pa spet...
Nekak pa se mi je to poštimal v treh mesecih po porodu... DOLG JE TRAJALuser posted image user posted image

upam, da sem kaj pomagala

clock-img

16.03.2007, 20:16

clock-img

TONČI.

pencil-img

1695

 Dolžina M po porodu je še vedno 4-5 dni.Ampak pred porodom me je bolel ko s........ Sedaj po porodu moram pa prav mislt na to, da me slučajno ne bo kje zalil. Tud mal nimam več bolečih začetkov, tako da moram tiste dneve okoli začetka vedno imeti zalogo s seboj. HVALA BOGU za to olajšanje

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem