cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kako dojenje po 1l?

clock-img

08.11.2005, 09:29

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

Oj, oj, moja malčka bi se, kadar sva ves dan doma, dojila kar ves čas... Resno. Čez dan vsaj 10x teži za zizaland, no, ene parkrat jo uspem premotiti, ampak ko si zamisli, pač dobi.
Kolikokrat še dojite pri 13m? Jaz bi počasi že malo nehala ali pa bi recimo dojila le 1x/dan. Me je pa strah ponovnega mastitisa, ker včeraj ponoči ji nisem dala dojke, pa sem zjutraj že imela trdo desno.user posted image user posted image user posted image
Skratka, a sem edina tako nenormalna, da jo dojim vsaj še 5xdan in noč pri njeni starosti?user posted image

clock-img

08.11.2005, 09:52

clock-img

Bela

pencil-img

731

O ne, nisi edina!
Bor ima skor 17 mesecev in se doji ceu dan in cele noči, se pravi po poupraševanju...odrečem mu ne nikoli.
Ko smo pa v družbi ali vni mu niti na kraj pameti ne pride, da bi se dojil.



_____________________________

** Življenje je prekratko, da bi bilo malenkostno **

clock-img

08.11.2005, 10:17

clock-img

Anonimen

Nisi edina.Timi ima že dve leti pa nekaj mesecev pa še vedno,leze mamici pod majico,ko mu to zapaše...ne zna še štet..no ja do tri že zna samo,ko se gre za mamine tete ignorira,da zna štetuser posted image

clock-img

08.11.2005, 10:32

clock-img

StBarbara

pencil-img

1500

ojla,
nisi edina.Vid je star 16 mes pa še vedno, kot dojenček skos na zizi user posted image
Probam, ga čez dan čimbolj zamotit ampak 3-4X se še vedno hoče dojit user posted image  ...o noči pa nebi izgubljala besed, me je preveč sram user posted image  saj se doji kot 2 meseca star user posted image  .

...problem, pa je pri nas tudi zato, ker je zelo neješč in mu pač dam zizo, vsaj nekaj si rečem ...user posted image

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

clock-img

08.11.2005, 13:43

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Hello!

meni se zdi, da sva midve tudi na dobri poti, da se vam pridruživa. Ne vem, al naj bom vesela, al ne.

Kako pa kaj v službi funkcionirate, predvsem tiste, ki še dojite ponoči take velike pamže????

lp pa uživajteuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem