cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kako -5kg v 14 dni?

clock-img

20.08.2008, 22:33

clock-img

SaTiSa

pencil-img

303

Punce, prosim pomoč.

Z ločevalno sem shujšela 7kg, na žalost mi ni uspelo do konca, pa sem nehala pri drugem vodnem dnevu.
Zdaj pa mam problem kot milijon drugih....na dopust grem, pa bi še rada kakih 5 dol šla.

Kej predlagate?

clock-img

20.08.2008, 23:12

clock-img

gaya24

pencil-img

944

Črtaj z jedilnika prazne ogljikove hidrate (bel kruh, beli riž,bele testenine in vse kar je še iz bele moke-svaljki, štruklji, palačinke itd.) pa če je možno še krompir. Boš vidla, se ti bo kar hitro poznalo. Aja, pa po 19. uri ne jest.

clock-img

21.08.2008, 08:03

clock-img

Špelca21

pencil-img

431

Ojla. Saj ne da ti ne bi privoščila, ampak če hočeš teh 5 kg zgubit za trajno, v 14 dneh to ne bo uspešno. Ker zdravniki pravijo, da je zdravo hujšanje od 0,5 do 1 kg na teden. Drugače pa kot ti je že gaya napisala črtaj vse kar je iz bele moke in sladkor.

Pa veliko uspehov in uživaj na dopustu

clock-img

21.08.2008, 09:12

clock-img

Anonimen

Tako, da se ne sekiras za teh 5 kg, ker ce bos v enem tednu jih spravila dol, jih bos kaj kmalu dobila se vec nazaj. user posted image

clock-img

21.08.2008, 09:45

clock-img

SaTiSa

pencil-img

303

Ok, ste me prepričale. To z belim kruhom, testeninami...bo šlo, je pa problem krompir. Sem bol krompirove sorte...
Hvala za nasveteuser posted image

clock-img

21.08.2008, 09:48

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

je pa problem krompir



Sploh ne, ce bo v mejah normale in ce ga ne bos kombinirala z mesom... lahko pa ga s kaksno zelenjavco kuhano npr... user posted image

clock-img

21.08.2008, 10:32

clock-img

SaTiSa

pencil-img

303

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka



Sploh ne, ce bo v mejah normale in ce ga ne bos kombinirala z mesom... lahko pa ga s kaksno zelenjavco kuhano npr... user posted image



Moj user posted image pa hujša tako, da zajtrka itak nikoli nima, za kosilo se v sluzbi nabasa, za večerjo pa eno milko.
Noče pa povedat če hasni, po moje ne...user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.08.2008, 10:58

clock-img

Martinčka

pencil-img

1271

krompir je dovoljen, vendar res v zelo majhnih količinah ker zelo rad obtiči v trebuhu.. meni so takrat rekli en srednje velik krompir max.  bi pa rekla kot ostali, belo moko in bel riž ter kruh proč ter do morja vsak dan ali vsak drugi dan cca 45 minut teka ali kombinacije teka s hitro hojo v času ko imaš sicer večerjo.
jaz sem laufala načeloma ob 19ih, zato ker dve uri prej itak ni fajn jest potem po teku pa nisem imela apetita ker sem se tk namatrala z laufanjem da se nisem potem želela nabasat in izgubit vložen trud. pred spanjem sem samo pojedla košček sira ali en navaden jogurt z malo maščobe (ker se beljakovine dlje prebavljajo in tako telo čez noč pokuri več kalorij za prebavo kot sicer).

no ampak to so bili tisti srečni dnevi ko se mi je ljubilo hujšat.. v ponedeljek se mi spet mora ljubiti tako da bova na istem! pa srečno!user posted image  

clock-img

22.08.2008, 17:36

clock-img

SaTiSa

pencil-img

303

Ja potem pa v napad...
Jaz mam edini problem da ne telovadim, ne tečem, ne kolesarim...edino plavam rada, to pa zna drago bit...

clock-img

26.08.2008, 09:04

clock-img

Martinčka

pencil-img

1271

no jst sem vcerej-ponedeljek, začela laufat in bom laufala on sre in pet.. bomo vidli kako bo.. urco in pol pa je vec kot dost.. vcerej me je skor pobralo, upam na boljse cajte:)
ja plavanje je precej drag sport pa tudi precej zamuden.. je pa super za telo če intenzivno ter redno plavaš..
zdaj si pa grem za motivacijo urico za srcek kupit k zraven se steje kolk kalorij pokurim:) hihi.. spet bo ležala nekje v omari revica..

pozdravcek

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem