cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kaj storite ob krizi?

clock-img

07.03.2006, 15:24

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Točno tako, kot ste prebale.
Kaj storite, če vas prime, da bi napadle in izropale hladilnik, se vrgle na škatlo s keksi, pojedle pol tone sladoleda in za na vrh šle še v slaščičarno?user posted image user posted image user posted image

Jaz sem tako jezna! Sem se teh 7 dni lepo držala, danes me pa neki prijemlje, nek hudičev zlobni glas user posted image mi govori, da naj pojem to in on itd...Jaz pa se komaj premagujem. Ne pomaga niti enormno pitje vode.

Kako vi premagujete take krize, če jih seveda sploh imate?
Vsak nasvet bo dobrodošel.

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

07.03.2006, 15:28

clock-img

ELENCA

pencil-img

81

Zaenkrat še nisem imela take krize, tko da ne vem kaj bi naredila..
Pojdi na kakšen sprehod, sonček vabi, mogoče boš pozabila na svoj hladilnik!!!
Ali pa se nekako zamoti s kakšnim delom, knjigo...

Upam da sem ti kako pomagala, ne pusti se zavestiuser posted image !!

clock-img

07.03.2006, 15:31

clock-img

kofetek2010

pencil-img

9555

pojem mal kisih kumarc, imajo ful mal kalorij in ne morem jih velik na enkrat pojest user posted image

clock-img

07.03.2006, 15:32

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Včasih le povoham in se premagam.
Ampak danes sem se pregrešila in pojedla dunjskega. Zdaj mi je pa žal.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

07.03.2006, 15:58

clock-img

HuAnita

pencil-img

5576

Žal se prepustim user posted image user posted image user posted image , danes sem se že nekajkrat pregrešila, čeprav si vsak večer sveto obljubljam, da jutri se pa ne pustim... pa kar nese me v trgovini k sladkemu in valda nabavim in še pri blagajni dobesedno požremuser posted image user posted image

Se tolažim, da bo bolje, ko bo pomlad, bom lahko več zunaj, pa bo manj skušnjav - yeah, right!user posted image

clock-img

07.03.2006, 16:00

clock-img

taška30

pencil-img

2758

1. začnem jamrat mojmu user posted image . In zdaj je že zdresiran in ve kaj mora rečt: 'Ah, lubi, no, ti si pa ja takooo odločna, seveda ne boš grešila.'
2. Grem pit ful tekočine in sanjam o naslednjem obroku.
3. Grem si umit zobe.
4. Ližem bombon z okusom mete (po možnosti brez sladkorja)


Če nič od naštetega ne pomaga:
5. pojem jabolko (in tega ne štejem za greh)

Če še to ne pomaga:
6. grešimuser posted image
Ampak poskušam grešit s tistim, kar je ta dan na sporedu. Če pa še to ne gre, pač požrem tisto, kar mi zapaše, ampak res samo tisti dan, nato sledi par 'tapridnih' dni.

Lp

Drugače pa pojdi kam ven, v trgovino, na telovadbo, na obisk, da se zamotiš.

Aja, pa še to, zvečer se zabubim v kakšno dobro knjigo, pa kakšna fajna nadaljevanka al pa film na TV me je tudi že parkrat rešil.

< Sporočilo je popravil taška30 -- 7.3.2006 16:01:35 >

clock-img

07.03.2006, 16:13

clock-img

al1*

pencil-img

2246

Spijem kavo. To mi še najbolj pomaga. Je pa res, da zadnje čase spijem najmanj 4 kave na dan.

_____________________________

lp

clock-img

07.03.2006, 17:14

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Grem v trgovino in si kupim nove čevlje - garantirano pomaga user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

07.03.2006, 17:21

clock-img

katis

pencil-img

975

Jaz v bistvu počnem podobno kot taška30, le da sem si tokrat vzela pripravila še nekaj:

Rišem si graf izgubljanja teže, in hkrati izračunavam ITM (ker sem bolj matematično vizualni tip).  user posted image  In potem, če me zagrabi prekluser posted image eta kriza, vzamem graf v roke in gledam, kak fajn bi bilo, če bi bila jutri npr. na tej oz. oni točki.

Potem si grem pa skuhat čaj. Al pa instant kavo z natreenom (ker turška kava mi paše le z mlekom user posted image

Men pomaga. Zaenkrat. Bomo videli, kako bo čez kake 14 dni (če se bom slinila okrog hladilnika). Še dobro, da sedaj nabavljam le take stvari, ki jih lahko jem.

Le pri čokoladi sem karakter. Čeprav imam v omari kar 3 velike jedilne čokolade (načela sem šele eno - za OH dneve), me ne premami. Sladico pa spečem šele na sam OH dan. Oh, kje si četrtek, da si spet malo sladkor dvignem user posted image !

clock-img

07.03.2006, 17:45

clock-img

Anonimen

Zame je najboljši nasvet od Sončeca. V glavnem pa zapusti stanovanje. Takoj!

clock-img

07.03.2006, 18:33

clock-img

rikica

pencil-img

294

Jaz se nabašem z najbolj hudimi orbitkami.Deluje!Ker vem,da če bi bilo kaj šla jest ne bi bilo okusa.Pa po možnosti grem kam ven ali pa k kakšni kolegici.

clock-img

07.03.2006, 20:43

clock-img

janjja

pencil-img

1078

. -pojem jabolko (in tega ne štejem za greh)

Če še to ne pomaga: 
- grešim
Ampak poskušam grešit s tistim, kar je ta dan na sporedu. Če pa še to ne gre, pač požrem tisto, kar mi zapaše, ampak res samo tisti dan, nato sledi par 'tapridnih' dni.



Ponavadi jabolko pomaga al pa tudi kisle kumarce, če poješ kake tri te pol mine.user posted image

clock-img

07.03.2006, 21:49

clock-img

t_t_y

pencil-img

549

Oj, jaz pa počnem podobno kot  katis, se vsak dan tehtam in imam razpredelnico s preračunavanjem ITM, pa si to mal pogledam,
drugače mi pa tud sprehod z user posted image  pomaga, al pa kaka suha sliva.

pozdravček

clock-img

10.03.2006, 19:22

clock-img

tjaga

pencil-img

1955

Se zagledam v svojo sliko na hladilniku. In spijem enormne količine čaja in vode. Klumpa, klumpa, klumpa. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

clock-img

10.03.2006, 19:33

clock-img

Anonimen

grem vn iz stanovanja, kam na obisk al pa po trgovinah...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem