cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kaj se pa igrate starši?

clock-img

08.12.2009, 17:18

clock-img

mamamajča

pencil-img

4469

Midva ponavadi ob vikendih, ko dava malega spat, igrava kak Človek ne jezi se, monopoli ali Uno.
Je veliko boljše, kot da skupaj čepiva pred Tv-jem ali da kdo kam gre.
Veliko se presmejeva zraven in sproščava otročarijo v sebi, pa najini zvezi zelo koristi.

clock-img

08.12.2009, 17:23

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.12.2009, 17:29

clock-img

Anonimen

šah,... zadnjič skoraj dve uri,... je blo lušno!

clock-img

08.12.2009, 17:39

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Midva ponavadi ob vikendih, ko dava malega spat, igrava kak Človek ne jezi se, monopoli ali Uno.
Je veliko boljše, kot da skupaj čepiva pred Tv-jem ali da kdo kam gre.
Veliko se presmejeva zraven in sproščava otročarijo v sebi, pa najini zvezi zelo koristi.



Večerja, kopalnica, 15 minut TV-ja in spat. Nimam jest časa zvečer še šah špilat pa podobne zadeve. Za sex si morem že dopust vzet.user posted image

clock-img

08.12.2009, 17:43

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa
Za sex si morem že dopust vzet.user posted image



user posted image user posted image user posted image

saj moj se je odpovedal seksu, da sva lahko šah igralauser posted image user posted image user posted image

clock-img

08.12.2009, 17:43

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa
Za sex si morem že dopust vzet.user posted image



user posted image user posted image user posted image

saj moj se je odpovedal seksu, da sva lahko šah igralauser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

08.12.2009, 20:13

clock-img

SPORTINA

pencil-img

181

Aktivity (bolje vsaj še en par) user posted image , rummikub (sedaj se ga celo že da kupit pri nas)...obe ful luštni.
Pri prvi edino vedno znova razočarabi nad nekateremi prevodi, koncept igre pa lušten.

Z otroci pa vse živo, res kar precej iger od Enke, človek ne jezi se, rummikub, "korenčki"...

clock-img

08.12.2009, 22:41

clock-img

x_srečka_x

pencil-img

1025

Remi user posted image  pa včasih sva se igrala tudi tisto ki imaš:ime,priimek,mesto,država,rastlina,predmet...Saj vesteuser posted image
TV-ja ne gledava po računalniku pa tudi bolj jaz user posted image .
So mi taki večeri najlepši user posted image


LP

clock-img

08.12.2009, 22:47

clock-img

Anonimen

Ko se nisva imela otrok,sva igrala slaci poker,pa 21..potem clovek ne jezi se in tombolo-oboje za denaruser posted image .Me je 1x pri clovek ne jezi se oskubil za 100euuser posted image user posted image .Se zdaj nisem pozabila,da mi jih ni pol kasneje vrniluser posted image
Zdaj pa ze lep cas nic.Vcasih se kaksno tombolo,pa tavelika punca zraven.Aja,pa 1x smo se skupaj sli DMV.Ker je on crnogorc,je pisal pac po crnogorsko,ampak kaksne je pa to imel...se je po moje kar malo zmisljeval,se posebej pri filmih.je blo en kup vpitja z moje in hcerkine straniuser posted image

clock-img

08.12.2009, 22:48

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Midva ponavadi ob vikendih, ko dava malega spat, igrava kak Človek ne jezi se, monopoli ali Uno.
Je veliko boljše, kot da skupaj čepiva pred Tv-jem ali da kdo kam gre.
Veliko se presmejeva zraven in sproščava otročarijo v sebi, pa najini zvezi zelo koristi.



Večerja, kopalnica, 15 minut TV-ja in spat. Nimam jest časa zvečer še šah špilat pa podobne zadeve. Za sex si morem že dopust vzet.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image pozabila si net,balkon....user posted image

clock-img

08.12.2009, 22:50

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: kleopatra28

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Midva ponavadi ob vikendih, ko dava malega spat, igrava kak Človek ne jezi se, monopoli ali Uno.
Je veliko boljše, kot da skupaj čepiva pred Tv-jem ali da kdo kam gre.
Veliko se presmejeva zraven in sproščava otročarijo v sebi, pa najini zvezi zelo koristi.



Večerja, kopalnica, 15 minut TV-ja in spat. Nimam jest časa zvečer še šah špilat pa podobne zadeve. Za sex si morem že dopust vzet.user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image pozabila si net,balkon....user posted image



To je že vmesni opravek.user posted image

clock-img

09.12.2009, 09:08

clock-img

barika

pencil-img

6448

uf, ko je čas (ko tamalemu rata zaspat pred 23.user posted image ) igrama nove lego igre (monster 4 je super), včasih kak pictionary, uno, duo (tud to obstaja, jauser posted image ), scrabble, preprosto genialno, pa lego kocke sestavljava.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem