cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kaj počnejo med dojenjem?

clock-img

28.10.2007, 12:54

clock-img

Splet.Ka

pencil-img

1315

Ali vaši user posted image  med dojenjem tudi počnejo kaj "zanimivega"?

Naša (le)potička je stara sicer že 15 mesecev. Se pa med dojenjem že od nekdaj trudi, da bi s prosto rokico segla pod modrc in se zabavala z drugo dojkouser posted image .

_____________________________

Cvetim...

clock-img

28.10.2007, 13:38

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Meni so navadno zaspali, jaz pa tudi.user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

28.10.2007, 14:58

clock-img

abc100

pencil-img

5390

Jest mam pa joške polne hrastic, ker me lumpi kar naprej praska.

_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez

clock-img

28.10.2007, 16:07

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Moja je stara 11m in ko se carta (ker hrani se skoraj ne več na joški), se zraven premetava po postelji in obrača na vse strani. In dviguje se na noge, tako da je njena glava pri joški, rita pa visoko v zraku user posted image  Je res smešna.

clock-img

28.10.2007, 16:21

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

ja pri nas je tudi zivo srebro... z roko gor dol, prime za nogo, jo vlece k sebi, malo mene tepe, za lase mene prime, see za lase vlece, ma vpisana je na vse dejavnosti, ki gredo zraven k dojenju. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

28.10.2007, 21:51

clock-img

anckabancka

pencil-img

1710

Boža me, cuka me, mi šari po ustih s prstki, pa z eno nogo non stop brca in jo daje skoraj za vrat...user posted image

_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

clock-img

11.11.2007, 18:07

clock-img

anju

pencil-img

2573

z eno roko vleče modrc z drugo copate z nog dela most dviguje noge si cuka laske (sem zihr še kaj pozabila!)
aja - tudi lepo zaspi včasih po vsem temuser posted image

clock-img

12.11.2007, 15:14

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

moj me ponavadi "boža" po dekolteju user posted image in praskauser posted image
pa brca z nogicami kot nor


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem