cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kaj pa je zdaj to???

clock-img

15.04.2006, 19:48

clock-img

Marina_

pencil-img

1195

Jaz pa po 9 dneh(imela sem user posted image  močno M)danes spet krvavim?user posted image user posted image user posted image user posted image Kaj pa zdaj?A je to normalno?Meni se zdi da ,če bo šlo tak naprej bom izkrvavela.Pa še antibaby morem jest pa nevem ,če morem zdaj vzet al kaj?Joj kak sem huda.....Dajte babe povejte kaj naj naredim zaj?Naj vzamem tableto al kaj.Aja pa jaz bi jih rada zjutraj jemala-krvavet pa sem komaj zdaj začela.Malo mi pomagajte,ker tablet nisem jemala enih 5 let pa ne vem kak to zaj gre če je vmesna krvavitev.

_____________________________

Bivša Frizerka :)

17.2.06 je na svet prijokala naša zlata punčka KARIN



Karin

Marina

clock-img

15.04.2006, 21:41

clock-img

poliloni

pencil-img

623

Pri meni se je to zgodilo po drugi M. Me je full panika zagrabila in sem šla takoj h ginekologinji - me je pregledala in nič ugotovila (če bi šlo za kako vnetje), a mi je dala antibiotike....
Po moje je to bilo zaradi hormonov, ki se niso še čisto uredili in sem brezveze tiste antibiotike jedla. Je bla pa to drugačna kri kot med M, saj je bilo vse čisto tekoče (med M je bolj "sluzasto").
Potem se je po nekaj dneh umirilo in čez 14 dni sem imela zopet M - od takrat pa imam redno...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem