cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kaj pa šport?

clock-img

19.02.2009, 11:24

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Tu je govora samo o dietah pri hujšanju... Kaj pa šport? Koliko se ukvarjate z njim? Npr. koliko ur na teden, minut na dan in s čim?

BTW a je katera iz Žalca? Že par let si prizadevam najti nekoga za družbo na fitnesu, pa so vse na začetku nadušene, pol pa nič... namreč, ko gledam fante, vedno skupaj trenirajo in znajo zaradi tega bolj vztrajat, ker si dajejo moralno podporo, pa prej dosežejo cilje. Problem je sicer tud to, da njim ni treba otrok pazit user posted image sam imajo pa v Žalcu mislim da poskrbljeno za varstvo otrok.



clock-img

19.02.2009, 11:28

clock-img

sesil

pencil-img

3017

itak, sej brez miganja mi nič. sam da se temperature mal dvignejo in takoj v akcijo...na kolo, tek....zaprti prostori mi na žalost ne dišijo. sicer hodim na pilates in vsake tolko na body pump in to je to. drugače imam še eno 7 kilsko utež doma -user posted image .

clock-img

19.02.2009, 11:49

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

ker hodim v službo poleg pa še izredno študiram mi enostavno ne ostane čas za obisk fitnessa....ampak po diplomi pa bom šla 100% vsaj 2-3 krat na teden.

trenutno je moje gibanje tako: sprehodi (1-2 krat tedensko), počepi, trebušnjaki in druge vaje pa skoraj vsak dan

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

19.02.2009, 14:12

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Ja sej vem kk je to... Ko sem jaz delala diplomo, je bilo isto... čist sem se zasedela. Sej trenutno pa skor ni nič drugače :) Služba, pa spet študij :) Sam študiram, da če padem not v ta ritem, pol mi ni več pomoči...

Aja, pa da ne boš mislila, da ko diplomiraš imaš kaj več časa user posted image Celo življenje sem živela v prepričanju, da imap ko doštudiraš ful časa. Ga pa imaš še manj. Pa jaz še nimam otrok, kaj bo pol..

clock-img

19.02.2009, 14:35

clock-img

nuala

pencil-img

1653

Meni se je sedajle po 35 nabralo nekaj odvecnih kilogramov. Torej sem pojacala sportanje ( vsakodnevni daljsi sprehodi, lahek tek, med vikendi hoja po hribih ). Sele ce cez 1 mesec ne bo bolje, bom morala zacet manj jest...

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

clock-img

20.02.2009, 08:44

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Jaz vem, da meni samo gibanje ne pomaga. In ful zavidam tistim, ki z malo truda že dosežejo rezultate.

Moja mama se nič ne giba, pa je od nekdaj suha - še preveč suha. Medtem ko sem jaz delala ne vem kaj vse - stvari, ki jih pravzaprav povprečen človek, če ni športnik, ne. Mi je pa čudn, da kljub temu, da mi gre težko dol, da bi šlo pa ne vem koliko gor, pa tudi ne, nikoli nisem npr. bila neka bajsa (no, razen za merila, kot jih imajo mediji).

clock-img

28.02.2009, 08:20

clock-img

katjes

pencil-img

530

Punce, poglejte si tole:     TOLE

Samo za stimulacijo, ko se nam ne bo dalo športat!user posted image user posted image
Razlike so neverjetne!user posted image

_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!



clock-img

28.02.2009, 08:26

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Kaj pa vem, meni je bila pa tudi prej čist simpatična.

Sem si pa zdaj pogledala še slike drugih na naslednjih straneh, pa je res navdihujoče. Res fajn.


< Sporočilo je popravil kepa* -- 28.2.2009 8:33:03 >


_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

28.02.2009, 14:52

clock-img

Poka

pencil-img

1696

Poglejte tudi na bodybuilding.com. Vsak teden je objavljena nova preobrazba. Ene so zdaj prav hude...


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem