cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kaj obleči za civilno poroko?

clock-img

28.05.2011, 13:06

clock-img

valerija77

pencil-img

985

Pozdravljene

Poročiti se nameravama na matičnemurau pa mi ni jasno kaj obleči. sem pa velika komaj 157 cm in 69 kg, torej imam nekaj "šlaufov". Mi je pa všeč nekaj v tem stilu...(na drugi sliki, rumena oblekca)

clock-img

28.05.2011, 16:17

clock-img

kajalin*

pencil-img

1402

Nisi linka prpopalauser posted image

clock-img

28.05.2011, 23:12

clock-img

valerija77

pencil-img

985

Ups...pa res  user posted image tale bo..   http://www.svecana-oblacila.si/

clock-img

28.05.2011, 23:27

clock-img

kajalin*

pencil-img

1402

Zlo lušna oblekca user posted image

clock-img

30.05.2011, 14:52

clock-img

diamantina

pencil-img

1091

SIcer nisem takih mer, kot ti (170/54 - no, zdaj mogoče zaradi N malo več user posted image ) in sva se tudi poročila zgolj civilno v ožjem krogu. Oblečeno sem pa imela sicer belo oblekco, ampak je bila zelo poletno naravnana, tudi kupljena je bila v eni bolj navadni trgovini (za 20€ user posted image ), pa sem jo z enim bolerom zeleno zlate barve, sandali take barve in nakitom - samo ogrlica v zleno-zlato-beli kombinaciji ter preprostim šopkom čudovito dopolnila in če bi se morala še stokrat poročit, bi se ravno tako oblečena user posted image . Mož je bil čisto normalno elegantno - obleka, srajca in z mano ujemajoča se kravata.  

clock-img

31.05.2011, 12:23

clock-img

valerija77

pencil-img

985

res je lepa oblekca, cena pa še bolj in sicer  185 eur user posted image   bom pač poiskala drugo verzijo inmislim da sem eno ravno danes našla, grem pa še jutri na lov  user posted image

clock-img

06.08.2011, 20:11

clock-img

Manja87

pencil-img

52

IZVIRNO SPOROČILO: valerija77

res je lepa oblekca, cena pa še bolj in sicer  185 eur user posted image   bom pač poiskala drugo verzijo inmislim da sem eno ravno danes našla, grem pa še jutri na lov  user posted image



Si jo našla? user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem