cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kaj narediti - dodajati ali kaj?

clock-img

23.12.2006, 15:35

clock-img

danaja1

pencil-img

140

Pozdravljene!

Imam velik problem in sem že kar malo depresivna.
20.11 sem rodila in od takrat otročka dojim in sicer z nastavkom. Za oonoči sem dostikrat izčrpala mleko in sem mu ga dala po flaški. V enem mesecu je otrok napredoval za 830 g od odpustne teže seveda. Patronažna pravi, da je to dovolj. Stara ročna pumpa se mi je pokvarila in sem jo reklamiarala in dobila Nukovo elekrično. Mlekca sem imela dovolj, vendar se otrok zelo muči z nastavkom. Je samo 10 minut in mislim, da ni šans da bi pojedel v tako kratkem času kakih 100 ml. Dojka se izprazni, ne pa čisto. Po nekem času ko papca, se naveliča in se začne jokat in noče več jesti. Lepo pa mi spančka in drugače nič ne joka, tako da se prepričujem, da če bi bil lačen bi verjetno jokal ane???????????? Danes pa sem kupila manjše nastavke in je isto tako, nekaj časa papca potem pa noče več potegnit za nastavek, dudo pa takoj sprejme????????
Potem sem naredila še malo aptamila in je vse pojedel. Ko sem si pa hotla s to novo črpalko izčrpat, pa ni šlo nič ven?????? Ne vem kaj je, a nimam več mleka ali kaj?
Dajte mi svetovat kaj naj naredim, ali naj mu dodajam aptamil al kaj?

< Sporočilo je popravil Mič -- 23.12.2006 20:41:49 >


_____________________________

20.11. se nam je rodil dolgolasec in lepotec OMAR
http://omar2006.moj-album.com
________________________________________________

Večina ljudi bi uspela v majhnih stvareh, če jih ne bi ovirale velike ambicije.

clock-img

23.12.2006, 16:13

clock-img

Petraa

pencil-img

1205

Otrok se naje v 10 do 20 minutah.Poskusi še z dojenjem,pojdi tudi do G da ti da za pospešitev mleka..In zakaj ne bi sprejel dudeuser posted image

clock-img

23.12.2006, 20:28

clock-img

sašaš

pencil-img

1113

Sploh ne vidim, v čem je problem? user posted image  Če po 10 min noče več jest, se je verjetno dovolj najedel - sama praviš, da lepo pančka in ne joka, redi se tudi ok. Kaj pa naj bi bilo narobe in zakaj bi mu dodajala? user posted image  

clock-img

23.12.2006, 22:03

clock-img

rainbow

pencil-img

2869

Tudi jaz menim, da je vse ok, te pa razumem. Vendar se moraš prepičat, da imaš mleka dovolj, sploh, če praviš, da se dovolj redi in tak.
Če smem vprašat, zakaj dojiš z nastavki?? Sicer pa, če se otrok dovolj redi, potem je ok, z nastavki ali brez. Ne mešaj ga z flaško, tvoje mleko je zanj vse, kar rabi.

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

clock-img

23.12.2006, 22:33

clock-img

eya

pencil-img

4615

Koliko pa spije še aptamila po dojenju?

Jaz se tudi strinjam s predhodnicami-v enem mesecu se je čisto ok zredil, zato dobi pri tebi dovolj. Mogoče si imela trenutno malo mleka, ne skrbi, se bo mali pač najedel samo za kako uro ali dve, potem ga pa spet pristavi, pa bo dobil novo dozo. Več ga pristavljaš, več bo mleka. Pa počivaj in pij veliko tekočine, pa bo.



_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

clock-img

24.12.2006, 09:38

clock-img

x_srečka_x

pencil-img

1025

Če mu boš dala flašo bo tako ali tako zmeraj vse pojedel, ker se mu ni treba matrat.

LP

clock-img

24.12.2006, 11:58

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

02.01.2007, 11:21

clock-img

Lana_s

pencil-img

1092

Petraa kaj se lahko da za pospešitev mleka? To ti lahko vsak G da?

_____________________________

Najina lumpka; Tina 7.6.2005, Luka 3.12.2006

clock-img

06.01.2007, 20:07

clock-img

frufru

pencil-img

2857

Meni je za mleko pomagal hippov čaj za dojenje. Pa bradavice ni znal zagrabit, tako da začneva z nastavkom, potem ko bradavičko ven potegne pa pije brez

clock-img

06.01.2007, 21:07

clock-img

natalia

pencil-img

1423

Sploh ne vidim, v čem je problem? Če po 10 min noče več jest, se je verjetno dovolj najedel - sama praviš, da lepo pančka in ne joka, redi se tudi ok. Kaj pa naj bi bilo narobe in zakaj bi mu dodajala?





ja, zakaj?


_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

clock-img

06.01.2007, 22:56

clock-img

MALINČICA

pencil-img

1007

Meni je Maj po pet minut na dojki, pa se naje, ker sem poskusila, da sem ga še malo silila, ko ni več želel, pa je jedel, ampak je potem vse zbrual, tako da mislim, da čas sesanja ni merodajen. Je pa res, da dojke ne izprazni do konca, se pa hoče včasih tudi na pol ure dojit. Pa zmeraj je samo en obrok na eni dojki, nikoli mu ne dam pri enem obroku iz obeh, niti nima interesa, ker mi še ene ne izprazni čist do konca.Ponoči pa spi okoli šest, sedem ur brez hranjenja. Seveda me pol hoče pojest, jamra pa tudi tako zraven, kot da že pol leta ni jedel.user posted image

Aja,rodila pa sem 18.11., tako da sta nekje isto stara.
Moje mnenje je, da ni potrebe dodajat mleka. 

< Sporočilo je popravil MALINČICA -- 6.1.2007 22:57:09 >


_____________________________

I´ve got mommy wrapped arround my finger...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem