cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kaj naj naredim...

clock-img

19.03.2008, 10:04

clock-img

anita4

pencil-img

253

Imamo 3 mesečnegauser posted image in proble je v tem , da se ponoči 2x hraniva po flaški.Ob 22h poje 120ml mleka , potem ob 02h 120-150ml mleka ,okrog 04-05h pa še 50-60ml mleka.
In tu nastane problem ...in sicerdopoldan mi potem noče veliko jesti oziroma do 12h sploh ni lačen.
Kaj naj naredim da bi ponoč manj jedu in podnevi imel večji apetit???
Prosim za pomoč
Hvala
lp
Anita



_____________________________

Und alles nur weil ich dich liebe...und ich nicht weiss wie ich dir sagen soll,
komm ich zeig dir wie gross meine liebe ist
und bringe mich fuer dich um.

clock-img

19.03.2008, 10:27

clock-img

bsasab

pencil-img

321

Tudi mi smo meli podobne tezave, no jih se vcasih zmeraj imamo..., jaz sem probala tako da ji ce se zbudi prej kot v 5 urah sem ji dala caj, tako da se je nekak "potolazla" in je zaspala nazaj, sicer ne brez dude, tudi duda ji je vcasih pomagala..., probaj...

_____________________________

5.12.2007 nam je Miklavz prinesel najlepse darilo doslej...

clock-img

19.03.2008, 10:45

clock-img

anita4

pencil-img

253

Se pravi, če prav razumem naj mu ponoči namesto mleka ponudim čaj.Pa ni to preveč kruto,namesto mleka dati čaj???!!!!

_____________________________

Und alles nur weil ich dich liebe...und ich nicht weiss wie ich dir sagen soll,
komm ich zeig dir wie gross meine liebe ist
und bringe mich fuer dich um.

clock-img

19.03.2008, 10:52

clock-img

mala maja

pencil-img

3204

če sem prav razimela je ponoči 3x. pa mu daj prvič čaj, dugič melko in trtjič čaj. Ker tudi po količinah gre verjetno prej za žejo kot lakoto.
ne in ni kruto zamenjati mleko za čaj, verjetno prej dobro. Sploh če dodajaš je sigurno žejen in predstavljaj si da si žejna, nekdo pa ti tlači melko v usta, ki te ne odžeja.user posted image  Pa ne misim na tebe, samo primer dam. Je ap seveda hudo, ker ne more povedat, in ga ne zastopiš. poskusi kakšen teden s čajem in če ne bo boljše omeni težavo pediatru. Mi smo prav zaradi take reči pri prvem prešli že pri teh mesecih in pol na dodajenje v večernem obroku. V melko smo mu dodali grisolino in ponoči potlej  samo čaj. Ampak kot sem napisala po posvetuz s pediatrom, ne doadajaj tako zgodaj sama.

clock-img

19.03.2008, 11:00

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

naša je tudi jedla približno kot si napisala in je sama spustila najprej obrok ob 2 nato še tistega ob 4 in pri 3m je že spala nekje od 21-22 pa do 5-6 zjutraj...dostikrat sem ji obrok ob 23 celo v spanju dodala ker je revica prej zaspala.

clock-img

19.03.2008, 11:23

clock-img

anita4

pencil-img

253

No, bomo poskusilo tole s čajčkom 1x ponoč, upam da bo potem dopoldan imel večji apetit.Sej ni problema če sva doma, samo če pa kam greva , mogoče k zdravniku pol pa nikoli ne vem kdaj ga bo prijela lakota in je precej nadležna stvarca.Lahko samo to še povem da popoldan se pa hraniva normalno na 3 ure in poje 120 ml mleka.
Upam pa da bo ta mesec hitro minil in pri 4 mesecu bomo lahko že kaj dodajali.
Lp
Anita


_____________________________

Und alles nur weil ich dich liebe...und ich nicht weiss wie ich dir sagen soll,
komm ich zeig dir wie gross meine liebe ist
und bringe mich fuer dich um.

clock-img

19.03.2008, 11:32

clock-img

Azzurra

pencil-img

1183

Jaz nebi nič spreminjala. Če otrok napreduje, se redi in raste, potem ne spreminjaj nič. Ne razumem zakaj bi moral ponoči manj jesti in več podnevi, v čem je fora? Če tako dobi zadostno dnevno količino mleka, je potem tako v redu. Pri 3 mesecih še dobiva svoj ritem, brez skrbi, ko bo jedel gosto hrano in ne boste več na mleku, bo že razumel kaj je zajtrk, kosilo in večerja.


_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

clock-img

19.03.2008, 12:18

clock-img

urskas

pencil-img

683

Jaz nebi nič spreminjala. Če otrok napreduje, se redi in raste, potem ne spreminjaj nič. Ne razumem zakaj bi moral ponoči manj jesti in več podnevi, v čem je fora? Če tako dobi zadostno dnevno količino mleka, je potem tako v redu. Pri 3 mesecih še dobiva svoj ritem, brez skrbi, ko bo jedel gosto hrano in ne boste več na mleku, bo že razumel kaj je zajtrk, kosilo in večerja.



tudi jaz tako mislim.
Če pa že, pa bi morda najprej poskusila z manjšo količino mleka (morda več vode ali pa tudi ne).
Vendar je po moje bolje da še malo počakaš, saj se ritem dojenčak spreminja.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem