cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kaj kupiti ...

clock-img

17.05.2010, 10:57

clock-img

mamica2009

pencil-img

490

sestričninemu sinu za krst. Imajo vsega polno(denarja, materialanih stvari) in me zanima kaj bi bilo primerno kupiti za darilo za krst.
Prosim za predloge, ker ne vem kaj naj kupim in nekje v vrednosti 30 € (več žal ne morem dati).

clock-img

17.05.2010, 11:35

clock-img

ada2

pencil-img

7402

jaz sem pred kratkim imela enak problem, ko smo bili povabljeni na krst od prijateljeve hčerke... se mi je zdelo, da bi se glede na naš budžet lahko samo zasekirala, da bo vse skupaj noro izpadlo.... ampak potem sem nabavila darilo, ki je bilo v bistvu poceni - z zavijanjem vred 18 euruser posted image , je pa bilo nekaj posebnega.  ena prijateljica namreč izdeluje iz keramike razne okrase in pri njej sem naročila tablico z otrokovim imenom. stalo me je 10 eur, (drugače mislim, da jih dela za 12 eur, ampak imam malček popustauser posted image ) zraven sem pa dodala knjigo spomin na sveti krst, ki sem jo naročila na ognjiščevi spletni strani, stane pa nekaj čez 5 eur. vse skupaj sem dala malo boljše aranžirat in bili so navdušeni nad darilom, ker je bilo res osebno za tega otroka. če želiš ti dam kontakt te prijateljice, ki to izdeluje. gor ti lahko napiše karkoli - se osebno zmeniš (npr. datum rojstva, datum krsta ipd.), uporablja pa se lahko za dekoracijo na steni, ali napis na vratih v sobo...

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

clock-img

17.05.2010, 13:01

clock-img

mamica2009

pencil-img

490

IZVIRNO SPOROČILO: ada2

jaz sem pred kratkim imela enak problem, ko smo bili povabljeni na krst od prijateljeve hčerke... se mi je zdelo, da bi se glede na naš budžet lahko samo zasekirala, da bo vse skupaj noro izpadlo.... ampak potem sem nabavila darilo, ki je bilo v bistvu poceni - z zavijanjem vred 18 euruser posted image , je pa bilo nekaj posebnega.  ena prijateljica namreč izdeluje iz keramike razne okrase in pri njej sem naročila tablico z otrokovim imenom. stalo me je 10 eur, (drugače mislim, da jih dela za 12 eur, ampak imam malček popustauser posted image ) zraven sem pa dodala knjigo spomin na sveti krst, ki sem jo naročila na ognjiščevi spletni strani, stane pa nekaj čez 5 eur. vse skupaj sem dala malo boljše aranžirat in bili so navdušeni nad darilom, ker je bilo res osebno za tega otroka. če želiš ti dam kontakt te prijateljice, ki to izdeluje. gor ti lahko napiše karkoli - se osebno zmeniš (npr. datum rojstva, datum krsta ipd.), uporablja pa se lahko za dekoracijo na steni, ali napis na vratih v sobo...



poslala ZS

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem