cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kaj je vzrok

clock-img

19.04.2006, 15:09

clock-img

sminc

pencil-img

217

Prejšnji mesec sem 11 mesecev po porodu dobila menstro. Bila je normalna, neboleča, trajala je 5 dni. Kot pred nosečnostjo. Po 28 dneh je ni bilo. Po 2 dneh zamujanja sem naredila test ( romed) ki je bil negativen. zdaj zamuja že dober teden in je še vedno ni in nič ne kaže da bi prišla. res je da sva z dragim nekajkratuser posted image user posted image in nisva bila zaščitena po " predpisih" a sva "pazila". Test je tudi pokazal drugače. Sem ga naredila prehitro? Nekih posebnih znakov ne čutim a jih tudi pri Jakobu nisem. sam menstre ni bilo, prej pa točno na 28 dni. Nea vem..... po eni strani si želim da bi biluser posted image , po drugi pa se mi zdi hitro.user posted image user posted image

_____________________________

Vse veselo pričakovanje te ne pripravi na resničnost- na drobno, popolno bitje v tvojem naročju.Na ta strah pred odgovornostjo. Na brezmejno ljubezen.

Jakob Enej 15.04.2005
Aljaž 01.02.2007

clock-img

19.04.2006, 15:12

clock-img

total

pencil-img

4453

Verjetno ni še redna,še mal počakaj.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

19.04.2006, 16:06

clock-img

Anonimen

Jaz bi kupila še en test. Mogoče je bilo zadnjič prehitro. Če pa je negativen, potem pa je res, da imaš še neredno.

Držim pesti....za karkoli pač user posted image

clock-img

19.04.2006, 17:33

clock-img

Teja N

pencil-img

559

Po porodu imaš en čas neredno, se uredi v par mesecih. Če te skrbi, pa ponovi test.
 
Lp,
Tejauser posted image


_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem