cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kaj je s skupino Mini bikini?

clock-img

14.03.2007, 12:29

clock-img

Anonimen

Nič več vas ni za brat, a ste vse odnehaleo al kako?

< Sporočilo je popravil petka -- 26.3.2007 19:50:03 >

clock-img

14.03.2007, 12:30

clock-img

Anonimen

Dve še nadaljujemo preko MSN. user posted image

clock-img

14.03.2007, 12:32

clock-img

Anonimen

Dve še nadaljujemo preko MSN.



A drugih pa več ni al kako? Mogoče se pa samo ne oglašajo več. No ja, kakorkoli, samo to me je zanimalo user posted image

clock-img

14.03.2007, 13:07

clock-img

Anonimen

Pozdravlene! Jaz še vedno kao hujšam, ampak z velikimi pregreški. Pa vsak dan si rečem jutri pa ponovno brez pregreškovuser posted image

clock-img

14.03.2007, 13:49

clock-img

Anonimen

Jaz sem še ene parkrat iskala nove teme, pa jih ni tako, da malo še sama vztrajam-se kar grešim, k ni nobene spodbude, tako da bom verjento morala novo rundo iti.

clock-img

14.03.2007, 14:03

clock-img

triša

pencil-img

550

Jaz sem po enem mescu obupala. Mogoče nekoč.......

clock-img

14.03.2007, 14:42

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Jaz sem še ene parkrat iskala nove teme, pa jih ni tako, da malo še sama vztrajam-se kar grešim, k ni nobene spodbude, tako da bom verjento morala novo rundo iti.



Se pa keri drugi skipini pridruži na forumu. Sej ni treba da delaš vse tako kot one, gre se samo za motivacijo in spodbude.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

14.03.2007, 14:59

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Jaz še hujšam. user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

14.03.2007, 15:03

clock-img

Anonimen

Jaz ne hujšam več, pa bo treba spet začet.

clock-img

16.03.2007, 11:50

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Jaz sem odnehala, sedaj se držim Montignaca.

lp

clock-img

16.03.2007, 12:04

clock-img

Anonimen

2 aprila je konec te diete.Jaz še vztrajam in sem zeeelo zadovoljna.Mislim,da bom dosegla svoj cilj.-20user posted image user posted image
Do danes je -17. Bravo zame user posted image

clock-img

16.03.2007, 12:05

clock-img

Taula

pencil-img

6340

2 aprila je konec te diete.Jaz še vztrajam in sem zeeelo zadovoljna.Mislim,da bom dosegla svoj cilj.-20
Do danes je -17. Bravo zame



Resno? Ja hudo. Super.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

16.03.2007, 12:06

clock-img

Anonimen

Hudo je bilo včasih ja,samo se da.Nekaj časa mi je stalo,zdaj zadnji mesec gre pa pridno dol.
Trma,trma pa je rezultat.user posted image

clock-img

16.03.2007, 12:15

clock-img

Taula

pencil-img

6340

Hudo je bilo včasih ja,samo se da.Nekaj časa mi je stalo,zdaj zadnji mesec gre pa pridno dol.
Trma,trma pa je rezultat.



Verjamem. Sej meni je zadnjič moj lubi rekel da sem trmasta ko vol na napačnih področjih in da naj to prenesem na moje hujšanje.
Brez trme vem da ne bo šlo. Mi je pa lepo brati vaše zgodbe o uspehu ker mi dajo upanje da se da konkretno shujšati tudi po naravni poti brez kirurgov.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)


clock-img

16.03.2007, 12:16

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

O trma gorenjska, čestitke. user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

16.03.2007, 19:59

clock-img

1ksantipa

pencil-img

128

kdo je zbrisal moj post?

clock-img

17.03.2007, 07:28

clock-img

kepa*

pencil-img

1558

Jaz nadaljujem individualno, se mi ni dalo več pisat, ker so bili posti itak sami sebi namen. Zgleda, da se nismo zbrale prave skupaj, da bi znale komunicirat.

Nič hudega, ker meni je najboljši motivator mož, ki tudi hujša. Oba sva dala dol okoli 12 kg, s čimer sem jaz zelo zadovoljna glede na to, da se niti približno ne držim ves čas, saj je kar naprej kaj. A vesela sem, da gre ves čas dol, pa čeprav tudi z zastoji. 
Sicer me pa mika, da bi poskusila eno drugo dieto, ker mi je pri tej dieti brezveze to, da se moraš ves čas držati zaporedja dni. Mi je Monti glede tega veliko bolj všeč, sam na ene stvari še nisem pripravljena  (Odpovedati se krompirju? - Huda bo.)

_____________________________

Letos pa bo!

clock-img

18.03.2007, 10:14

clock-img

Rožica I

pencil-img

4047

DALIJA user posted image user posted image user posted image ! Ti pa kar tako skromno tiho?! ČESTITAM!!!

_____________________________

ROŽICA

clock-img

20.03.2007, 14:37

clock-img

trixi

pencil-img

741

Bravo Dalijauser posted image user posted image user posted image .

Jaz sicer malo pogrešam, da sem najprej pogledala, če je, kdo je odprl nov dan, samo po pravici povedano je mene pri tej dieti motilo toliko OH (saj sem se skoz neki bunila) pa premalo beljakovin. Zdaj hodim na telovadbo v Linea snella, shujšala sicer še nisemuser posted image , se mi pa zdi, da sem bolj čvrstauser posted image , kar mi je v bistvu še bolj pomembno. Kakorkoli obrnem, fizična aktivnost tu igra veliko vlogo, magari doma, da delaš vaje. Se pa psihično pripravljam, da se odpovem belemu sladkorju, pol pa mogoče se Montijevkam pridružim, samo še da malo naštudiram par zadev.
Ker letos hočem moja okrogla leta pričakat fit. Imam še tamalega v vrtcu, pa celo OŠ spravit čez in nočem, da mu bojo rekli, da hodi nona na roditeljske sestankeuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem