cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kaj je oglaševanje?

clock-img

08.06.2013, 15:41

clock-img

zaspancek1

pencil-img

929

evo, tu postavljam vprašanje - kaj vi, moderatorji RR razumete pod pojmom oglaševanje? Namreč v temi o spodnjih hlačah sta bili brisani sporočili z linki tujih spletnih trgovin (moje in še eno) z obrazložitvijo, da oglaševanje ni dovoljeno.
Berem vaša pravila in napotke, pa definicijo Slovenskega oglaševalskega kodeksa (SOK), pa mi ni jasno, zakaj se vam je zdelo potebno brisat linke, imena trgovin npr. (teh v Sloveniji) pa niso čisto nič problematična?user posted image
Kaj res verjamete, da tiste, ki lepimo linke tujih spletnih trgovin, dobivamo za to kaj plačano? Resno?user posted image Ja, najbrž je Slovenija res hudo pomemben trg za Amerikance in Angleže, ja.user posted image
Eh, svašta - še dobro, da tega "moderiranja" niste izvajali, ko smo kupovali avtosedeže na pramworldu, babyprofi, pingpongonline, babymarkt,... pa modrce za dojenje na nursing bra co uk, pa modrce in kopalke za večje košarice na brastop, filgeaves, bravissimo, upliftlingerie, brasandhoney, pa kakšne čeveljčke in copate, pa poganjalce pa še kaj...Skratka - izmenjava informacij o tujih spletnih straneh (za katere 100% nihče od prisotnih na RR ne prejema nobenega plačila - torej ne gre za oglaševanje po definiciji SOK) je absolutno ena izmed pozitivnih svari na RR. In če to v bodoče ne bo mogoče, nekako težko verjamem, da bo to pripomoglo k večji obiskanosti (kar pa najbrž je namem, a ne?). Torej - kakšna so nova pravila? Absolutna prepoved leplenja linkov ali kaj?

clock-img

08.06.2013, 17:50

clock-img

Shorty_

pencil-img

6792

Zaspanček1, mi lahko prosim napišete link do teme kjer so bili brisani posti? Da pogledamo ali je šlo dejansko za oglaševanje,

najlepša hvala za vašo pomoč in obvestilo,

lp Shorty RR

clock-img

08.06.2013, 18:28

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

http://www.ringaraja.net/forum/Spodnje_hlače/m_6063549/tm.htm

in pa - bil je brisan link do europa parka (zabaviščnega parka) v tej temi: http://www.ringaraja.net/forum/potepanje_z_avtom/m_6063582/tm.htm ; še bolj bizarno je, da v mojem postu je še en link do muzejev, ki pa ni tretiran kot oglaševanje ?!
oboje je izbrisala angelika RR.

kar mene bolj pogreje je to, da namesto da bi se lovilo in brisalo tiste, ki dejansko pridejo oglaševat sam gor (torej registracija in potem nekaj odgovorov, vsi z istim linkom,...) se potem spravlja na take teme in linke, kjer gre dejansko za izmenjevanje informacij in ne za reklamiranje enega produkta.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

08.06.2013, 19:46

clock-img

_Tami_

pencil-img

30

Punce, prosili bi za malce potrpljenja, saj smo nekateri moderatorji novinci in se pri določenih zadevah še malce lovimouser posted image

clock-img

08.06.2013, 19:50

clock-img

Admin

pencil-img

509

Spoštovane uporabnice!
V imenu moderatorskega tima se vam iskreno opravičujemo za nastalo situacijo in brisanje linkov, ki niso bili mišljeni kot reklama. Na RR poteka ta čas uvajanje novih moderatork in prišlo je do nesporazuma, kaj brisati in kako.. Brisanih linkov žal ne moremo obnoviti.
Verjamem, da se bo moderatorka, ki se je zmotila, tudi opravičila, vas pa prosim za razumevanje. user posted image
Prijazen pozdrav,
admin

clock-img

08.06.2013, 21:16

clock-img

Felicita

pencil-img

5145

Samo eno vprašanje - zakaj pa uvajate ''nove'' moderatorke? A ne bi šlo podeljevanje moderatorstva že obstoječim uporabnicam? Po možnosti takim, ki forum že poznajo in dejansko sodelujejo na njem? Kot nagrado za ''vzorno'' vedenje, bolje poznajo forum (in uporabnike), poleg tega sem pa prepričana da jih (nas) kar nekaj pozna dovolj osnov računalništva, da to ne bi bila jedrska fizika. Samo v razmislek, za naslednjo rundo moderatorjev user posted image

< Sporočilo je popravil Felicita -- 8.6.2013 21:23:12 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

clock-img

08.06.2013, 21:27

clock-img

liliana

pencil-img

10282

Nove nimajo vez in poznanstev med RR forumašicami in so zaradi tega lahko precej bolj objektivne kot že obstoječe uporabnice, ki se med sabo poznajo......user posted image user posted image

clock-img

08.06.2013, 21:40

clock-img

Flavia_

pencil-img

837


IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
Samo eno vprašanje - zakaj pa uvajate ''nove'' moderatorke? A ne bi šlo podeljevanje moderatorstva že obstoječim uporabnicam? Po možnosti takim, ki forum že poznajo in dejansko sodelujejo na njem? Kot nagrado za ''vzorno'' vedenje, bolje poznajo forum (in uporabnike), poleg tega sem pa prepričana da jih (nas) kar nekaj pozna dovolj osnov računalništva, da to ne bi bila jedrska fizika. Samo v razmislek, za naslednjo rundo moderatorjev user posted image



Nove moderatorke so že obstoječe uporabnice portala RR user posted image

lp, flavia

_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

clock-img

08.06.2013, 21:53

clock-img

liliana

pencil-img

10282


IZVIRNO SPOROČILO: Flavia RR


Nove moderatorke so že obstoječe uporabnice portala RR user posted image

lp, flavia



Pa ne vedo kaj je reklama in kaj izmenjava mnenj, izkušenj, informacij......user posted image

clock-img

08.06.2013, 22:19

clock-img

Shorty_

pencil-img

6792



Kdor dela greši, al kako pravijouser posted image Resnično se opravičujemo za napako, verjamem da se ne bo ponovila, vas prosimo za malo razumevanja, hvala.

lp Shorty

< Sporočilo je popravil Shorty RR -- 8.6.2013 22:39:52 >

clock-img

10.06.2013, 07:35

clock-img

zaspancek1

pencil-img

929

Torej ninekih novih pravil. Me veseli!user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem