cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kaj je MSN?

clock-img

30.05.2006, 15:16

clock-img

Abby

pencil-img

617

Mi lahko kdo na kratko in na preprost način razloži, kaj je ta MSN zadeva, kako se uporablja in kakšne so njegove prednosti? Mogoče bom imela kasneje še kakšno podvprašanje, ker na tej točki ne vem niti toliko, da bi vedela, kaj vprašat. Hvala za odgovor.

_____________________________

MAJA 8.4.2002
FILIP 4.3.2005

clock-img

30.05.2006, 15:31

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

MSN je taka stvar, da jst brez nje ne morem. To je klepetalnica... hm kako naj ti razložim. Program si "davnloudaš". Potem pa moraš imet mail naslov, ki ga vpišeš not. No in ko je inštaliran, pa rabiš še od koga naslov. Pol pa se (ko je on tudi vpisan) menita preko neta.

Če boš rabila od koga naslov, da sprobaš, mi kar na zasebca piši pa se zmeniva.


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

30.05.2006, 15:33

clock-img

Anonimen

www.janco.si/index.php?showtopic=17

na kratko napisano kako in kaj

clock-img

30.05.2006, 15:37

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

MSN: http://join.msn.com/messenger/overview

clock-img

30.05.2006, 15:39

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

clock-img

30.05.2006, 15:55

clock-img

anitaz

pencil-img

2102

Ko je že ravno debata o MSN-ju....A ga bo treba res od junija dalje plačvat?user posted image

clock-img

30.05.2006, 19:33

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Ja seveda... in jst ga plačujem že od lani poleti... HEC. To so verižna pisma, ki jih pošiljajo naprej tisti, ki jim je dolgcajt

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

31.05.2006, 11:36

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Ne verjemi vsega kar dobiš po pošti, še posebej če moraš naprej poslati X pisem da se ti ne bo svet sesuluser posted image

clock-img

31.05.2006, 13:53

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

programček s katerim lahko chataš (čvekaš) direkt prek spleta, lahko tud pošiljaš maile če želiš, ali pa slikce ali fajle tistemu, s kerim si ravno na "vezi".
tega je več, ampak pri nas je messenger najbolj uveljavljen.

clock-img

01.06.2006, 17:38

clock-img

KBM

pencil-img

4744

Jaz brez MSN-ja ne morem full se lahko meniš zastonj pa še veliko stvari (slike,glasba.....) se lahko pošilja prijatelju ali kdorkoli že je na drugi strani!!!
Jaz sem 24 ur priklopljena gor ni panike!!

Glede plačevanja pa pač ena potegavščina več - nekdo verjameuser posted image

< Sporočilo je popravil Boris -- 1.6.2006 17:39:07 >


_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem