cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kaj dodati k ajdovi kaši?

clock-img

04.01.2011, 11:01

clock-img

Sanija13

pencil-img

72

Za mojo 6 m staro punčko bi rada skuhala ajdovo kašo, pa nimam ideje kaj bi najbolj pasalo zraven (zelenjava-kakšna, meso,....). Ali kuhate to kašo malčkom in kaj dodate? Da dobim kakšno fajn idejo...
Hvala, lep dan.

clock-img

04.01.2011, 11:10

clock-img

Katy78

pencil-img

3275

V bistvu jo lahko narediš kot rižoto, zraven paše katerakoli zelenjava ali meso. Lahko kuhaš tako, kot kuhaš rižoto, ampak jaz jo raje skuham posebej, ker mi je tista voda, ko kaša zavre, nagravžna user posted image , potem pa posebej prepražim/podušim zelenjavo (zraven lahko tudi meso) in potem v to vmešam kuhano kašo.

Sem pa jaz kupovala zeleno ajdovo kašo od Bitopoa ker nima luščin niti ne tako močnega okusa kot rjava ajdova kaša.

clock-img

04.01.2011, 13:26

clock-img

Putka

pencil-img

3105

Korenček, čebula, por, koleraba, bučke... Mogoče kak sir povrhu?

clock-img

04.01.2011, 14:40

clock-img

izalina

pencil-img

349

Jaz ji dajem različno zelenjavo zraven. Bučka, korenček, cvetača, brokoli,... Kdaj ji ajdovo kašo skuham (posebej), odcedim vodo, ker se ko kuham naberejo 'penice' in mi je tisto bljakuser posted image . Če se pa spomnim pa dam zvečer kašo namočit v vodo in jo potem za kosilo ni potrebno kuhat. 

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem