cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kaj bi odgovorile

clock-img

13.09.2008, 11:56

clock-img

Anonimen

Pozdravljene.
Zanima me, kaj bi ve rekle v tem primeru;
moževa sestra je noseča in mi pravi, da ji je njen mož rekel, da naj pazi pri prehrani, da se ne bo preveč med nosečnostjo zredila, da ja ne bo taka kot sem jaz. Naj omenim, da sem močnejša, nikakor pa nevemkako debela. To mi je prenesla že mesece nazaj, jaz pa se spomnim vsakič, ko mi je hudo, ker imam preveč kg. Rekla sem ji, da kdor me ne more gledati, me naj ne gleda, da sem sebe sprejela pač tako, kakršna sem. Ker pa se njena nosečnost bliža h koncu, sem se odločila, da pač ne grem po porodu k njim na obisk, da ne bom kazila s svojo debelostjo njihovo podobo pri prijateljih. Drugače sem vesela njenega obiska, ampak samo govori, kako jo mož crklja, čeprav dobro ve, da pri meni še zdaleč ni tako in da mi niti najmanj ni z rožicami postlano. Konec koncev ji privoščim lepo, samo kaj, ko se na vse to spomnim ob slabih dneh, pa mi je zase hudo.  

< Sporočilo je popravil decembrka -- 13.9.2008 12:00:29 >

clock-img

13.09.2008, 12:27

clock-img

RAKICA1

pencil-img

1925

Decemberka ko ti kaj takega pove se ji v obraz samo slatko nasmej in pusti naj govorijo kar želijo ti pa glavo pšokonci in bodi zadovoljna sama seboj to kar si

clock-img

13.09.2008, 12:32

clock-img

Volga

pencil-img

9346

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Ker pa se njena nosečnost bliža h koncu, sem se odločila, da pač ne grem po porodu k njim na obisk, da ne bom kazila s svojo debelostjo njihovo podobo pri prijateljih.



Otročje razmišljanje.

clock-img

13.09.2008, 12:48

clock-img

Gina

pencil-img

12402

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Ker pa se njena nosečnost bliža h koncu, sem se odločila, da pač ne grem po porodu k njim na obisk, da ne bom kazila s svojo debelostjo njihovo podobo pri prijateljih.



Otročje razmišljanje.



Mislim enako.

Pa kaj te briga, kaj mislijo o tebi? To je njihov problem, če se obremenjujejo s kilami. Problem je v tem, da se ti tudi. Najbrž se ti ljudje ne zdijo lepi, če imajo kilo preveč, zato se tudi sama sebi ne zdiš.  KO boš pri sebi v resnici razčistila, se ti bo zdelo smešno, s čimer se obremenjujejo.
POleg tega ne razumem, zakaj ji zavidaš, da z njo lepo ravna? Halo? V resnici se jezna, ker sama s svojim lajfom nisi glih hepi. Samo to se ne ureja s tem, da se ne družiš s tistimi, ki se imajo lepo, ampak tako, da si urediš lastno življenje. Oni niso odgovorni za tvoje težave. Vedno je odgovoren človek sam. Ker se vsak dan sproti marsikaj narobe odloči. Pa ker se tudi pri zelo velikih rečeh narobe odloči.
Vsi se kdaj narobe odločamo. Vendar nekateri to znajo enkrat obrnit, pa se začet odločat drugače, drugi pa menijo, da se drugače odločat sploh ne da in rinejo dalje.
Če pogledaš v svojo lastno prihodnost, če se nadaljuje tako, kot se je tvoj lajf odvijal do sedaj.... ali boš srečna? Ali bi bilo boljše, če bi začela ravnat drugače? Ali bo pomagalo, če visiš na enem stavku, kako si predebela v bratovih očeh? A bo to kaj rešilo kakršenkoli problem?

clock-img

13.09.2008, 13:14

clock-img

klavdiy4

pencil-img

606

Ni pomembno kar drugi mislijo o tebi, pomembno je kaj ti misliš in da si zadovoljna sama s sabo!!

user posted image

clock-img

13.09.2008, 13:17

clock-img

jajula

pencil-img

1191

več kot očitno je da ma ta tvoja svakinja neke probleme sama s sabo, ker drgač ti ne bi šla tega govort. pol pa še tko obrne da je njen mož reku, da on itak izpade nedolžna....pomoje te je zanalašč hotla prizadet.

clock-img

13.09.2008, 14:22

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

No ja, mene bi tudi prizadelo, če bi mi to rekel bližnji sorodnik. Bedno pa je, da ti je to šla govorit.
Kar se tiče tega tvojega brata pa ne vem, kaj pričakuje. Da bo žena samo v trebuh večja postajala? Ne vem no, vse skupaj je prav bedno.

clock-img

13.09.2008, 15:34

clock-img

malecka

pencil-img

1665

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka


moževa sestra je noseča in mi pravi, da ji je njen mož rekel, da naj pazi pri prehrani, da se ne bo preveč med nosečnostjo zredila, da ja ne bo taka kot sem jaz

ampak samo govori, kako jo mož crklja, čeprav dobro ve, da pri meni še zdaleč ni tako in da mi niti najmanj ni z rožicami postlano.





Oprosti, ampak meni se ne vidi da jo mož carklja, če ji take bedne meče  "da se ne bo preveč med nosečnostjo zredila"    . Mislim, da ima tvoja svakinja veliiik problem in bi rekla, da ji ni z rožicami postlano......


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



clock-img

13.09.2008, 17:10

clock-img

Mišni

pencil-img

4682

Ma ne vem, ta tvoja ... nevem kaj je že, ni neka prav ne vem kako fajn oseba. Če ji je mož to rekel, ni to nič takega, ljudje se pač pogovarjamo tudi o drugih ljudeh. Da pa nekomu nekaj slabega, kar si slišal o njem, na nos neseš, pa veš, da ga bo prizadelo za čisto brez veze, to je pa grdo. Poleg tega če ve, da vidva z možem nimata ravno nekega blestečega odnosa in vseeno opisuje, kako jo mož crklja ... ne vem, meni bi padlo na pamet, da tega ne bi počela, ve vem, ali so nekateri res tako obautni, da tega ne delajo zanalašč,  mpak iz totalne zabitosti ... ne vem.

Ma pojdi tja na obisk, naredi si veselje s tistim otročkom, ki ga boš šla pogledat, prav ne vem kako v čislih pa te ženske jaz na tvojem mestu ne bi imela. Ne vem, ali je neumna ali pa ni dobra po srcu. Če je neumna, ji je pač odpuščeno, samo dvomim, da je kdo lahko tako zelo.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

clock-img

13.09.2008, 17:11

clock-img

Mišni

pencil-img

4682

IZVIRNO SPOROČILO: malecka
Oprosti, ampak meni se ne vidi da jo mož carklja, če ji take bedne meče  "da se ne bo preveč med nosečnostjo zredila"    . Mislim, da ima tvoja svakinja veliiik problem in bi rekla, da ji ni z rožicami postlano......



Ja, tudi jaz. Pa ne toliko zaradi teh besed, pač moški zine nekaj brez premisleka, ampak bolj zato, ker to crkljanje tako poudarja. Če se ti z nekom imaš res lepo, potem ti tega ni treba naglas govorit. Ne čutiš te potrebe.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

clock-img

13.09.2008, 18:01

clock-img

enkratna

pencil-img

821

Se opravičujem, ampak meni tale ženščina zveni kot čisto navadna zlobnica, ki z užitkom vrta po "šibkih točkah drugih" in za nameček še napihuje lastno srečo. Prazna lupina!

clock-img

13.09.2008, 22:58

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

Da pa nekomu nekaj slabega, kar si slišal o njem, na nos neseš, pa veš, da ga bo prizadelo za čisto brez veze, to je pa grdo. Poleg tega če ve, da vidva z možem nimata ravno nekega blestečega odnosa in vseeno opisuje, kako jo mož crklja ... ne vem, meni bi padlo na pamet, da tega ne bi počela, ve vem, ali so nekateri res tako obautni, da tega ne delajo zanalašč,  mpak iz totalne zabitosti ... ne vem.



Tudi meni se to zdi grdo, da je šla to meni govort, ki dobro ve, da bi se rada znebila par kilc, pa pač mi ne gre.
Da se pa hvali zanalašč ali iz zabitosti imaš prav Mišni, se tudi jaz sprašujem. Zanimivo, da govori koliko ji pomaga in ji kupi, ampak točno ve, da tega moj mož ne počne. Mah, škoda besed.

< Sporočilo je popravil decembrka -- 13.9.2008 23:00:15 >

clock-img

13.09.2008, 23:59

clock-img

Majuska

pencil-img

9092

Kot prvo, ful se mi zdi čudno, da ti je svakinja pod nos prinesla, kaj njen mož govori o tebi. Jaz bi se malce vprašala, kakšna oseba to stori.

Kot drugo, praviš da zaradi povedanega ne boš šla k njim na obisk; a ni to malce brezveze? Njihov problem je, kaj si mislijo o tvoji zunanjosti, ne tvoj. Če te ne znajo sprejeti zaradi tebe same, smola za njih. Pa še familija ste. Menda se ne boste kar nehali družiti zaradi tega? Njenega moža pa lahko vseeno malce ignoriraš, malo lekcije mu ne bo škodilo.

Me je pa to spomnilo na dogodek pred leti, ko je od prijateljice zdaj že bivši izjavil, da me ne vidi rad. In sicer je izjavil nekaj v smislu "da sem sicer ful simpatična, ampak ga preveč spominjam na bivšo ženo" - ob tej izjavi sem se samo smejala, prijateljici pa sem rekla, da menda ne pričakuje, da bom zaradi tega kaj manj pri njih. Prej se bo moral soočiti s tem, zakaj ima pred bivšo tako slabo vest in zakaj me sploh povezuje z njo. Tu se je pač on umaknil, kadar smo se videli ... ne jaz, ni šans, da zaradi tega izgubim prijateljico.


_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008

clock-img

14.09.2008, 00:02

clock-img

Anonimen

  jaz pa se spomnim vsakič, ko mi je hudo, ker imam preveč kg.

da sem sebe sprejela pač tako, kakršna sem



Ko bos sebe res sprejela, se za taka mnenja ne bos sekirala.
Namesto da govoris. kako ne bos sla tja, raje naredi nekaj zase :).

clock-img

14.09.2008, 08:58

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

ljudje včasih zinejo marsikaj, kar drugega prizadene. in ja, včasih besede bolj bolijo, kakor klofuta. ampak pomembno je, da ti besede tistega pridejo do živega, za katerega ti misliš, da so njegove besede res dobro namerne (tudi če je to kritika), da ti z izrečenim misli pomagati, oz. te postaviti nazaj na realna tla. taki so le tisti pravi prijatelji.
pomembno je pa v prvi vrsti predvsem to, da se začneš sama sprejemati, če se ne moreš takšno kot si zdaj, pa spremeni nekaj. v glavnem, sprejmi se, imej se rada in ko se boš začela sama ceniti, boš izžarevala takšno energijo, da bodo te poledično začeli tudi drugi ceniti.
takrat bodo vse tiste neumne besede postale nične, saj ti živ user posted image več ne bo mogel do živega.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

14.09.2008, 12:52

clock-img

Anonimen

Boli me zato toliko bolj, ker svakinja dobro ve, da bi želela imeti nakej kilc manj. Koliko se cenim ne vem, mogoče se res ne. Naj omenim, da se sama sebi ne zdim grda in cenim ljudi po notranji lepoti ne po zunanji. Lp

clock-img

28.09.2008, 22:00

clock-img

atanja

pencil-img

1214

Podobno se je zgodilo pri meni- na nasljednjem srečanju sem na glas povedala da bi pa res mogla met jaz še kako kilo več ker so debeli ljudje bolj veseli... Moj je pa mislu da sem to butnila zaradi njega ven k tud ni med suhimi pa vedu ni nič o tem...

Ne vem jaz se tud vedno spomnim nato... Hodim normalno na srečanja, da bi pa se kaj s to osebo posebej družili pa ne. Je sicer iz družine od mojga ta oseba in odkar on vid da pač ni glih ok se ne slilimo tja hodit. Pač družinsko-drgače rajši šibnemo kam drugam.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem