cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kaj če grešimo?

clock-img

17.11.2005, 11:43

clock-img

mama76

pencil-img

182

V soboto smo povabljeni na dva roj. dneva in sigurno ne bom zdržala ob sadju zato vas prosim, da mi pomagate, ker pol ne vem user posted image kaj naj v nedeljo jem , mora bit pol vodni dan ali kar nadaljujem z beljakovinami, ali naj imam v nedeljo sadni danuser posted image , saj bom probala čim manj grešit samo čisto brez verjetno ne bo šlo.

clock-img

17.11.2005, 11:44

clock-img

muki1

pencil-img

7193

Če grešiš greš v pekel. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

clock-img

17.11.2005, 12:35

clock-img

smrček

pencil-img

699

user posted image user posted image user posted image muki1...
Naslednji dan lepo nadaljuj z B dnevom.

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

clock-img

17.11.2005, 13:40

clock-img

gojska

pencil-img

1128

Jest sem tko nardila, da sem zlo malo grešila. Po mojem torto kar pozab. Pol sem  pa naslednji dan imela sadni. Če imaš na vrsti vodni je potem vodni. Če se pa boš fuuuuuuuuuuul pregrešila pa začni z dnevom 1A jovo na novo. Koker hočešuser posted image
PO MOJEM JE TKO.

clock-img

17.11.2005, 13:46

clock-img

Anonimen

Mislim, da sem nekje brala, da če grešiš, nič hudega, samo naslednji dan moraš potem imeti vodni dan. Tudi al bina je tako delala. Po moje je tako najboljše. Se lahko fino brez slabe vesti nažreš, naslednji dan pa na vodo, kar menda tudi ni pretirano težko, ker si itak sit že od prejšnjega dne. Pa je vsem pravilom in lakoti zadoščeno.

clock-img

17.11.2005, 14:13

clock-img

mama76

pencil-img

182

No saj se ne mislim nažirat , pa tudi sladkega ne bom jedla sem mislila samo malo sirčka in kakšen košček kruhauser posted image .

clock-img

17.11.2005, 14:26

clock-img

Anonimen

Po moje ne bo ostalo pri tem. Raje se temeljito nažri, pa imej naslednji dan vodni dan. No ja, kakor veš.

clock-img

17.11.2005, 15:27

clock-img

mama76

pencil-img

182

Bom poročala v nedeljo, koliko sem se nažrla!?user posted image

clock-img

17.11.2005, 15:39

clock-img

gojska

pencil-img

1128

Zdaj sem spomnila kaj piše v Rinini knjigi: "Če se kdaj pregrešite, nič zato, nadaljujte dieto normalno dalje"
To 100% piše.
Pa dober tek.
user posted image = user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem