cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Kadar greste od doma...

clock-img

28.12.2008, 14:05

clock-img

Detece

pencil-img

1039

in se ne dojite, kako rešite zadevo? Sigurno obstajajo kakšne stekleničke, kjer doma pripraviš hrano in jo lahko čez nekaj časa ponudiš otroku. Na spletni strani baby centra nisem nič primernega našla.
Hvala!

clock-img

28.12.2008, 14:11

clock-img

silvy

pencil-img

174

Enostavno! V termovki imaš zavreto vodo in ohlajeno, da ni prevrela. V dozatorju (kupiš ga vsepovsod, Baby center...) imaš pripravljeno ustrezno dozo adaptiranega mleka. Rabiš samo še stekleničko. Vanjo zliješ vodo in potem še adaptirano mleko in je pripravljeno. Mogoče ni slabo imet s seboj še malo hladne vode, če je slučajno prevroče. Jaz sem ohladila kar z Zalo. Drugače sem vodo prekuhavala.
In šli smo vsepovsod. Kar poskusi, čisto enostavno je. Lažje ko potem, ko sem morala mineštrice v termovki nosit.

clock-img

28.12.2008, 14:15

clock-img

caligula

pencil-img

954

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=170428
jaz sem to kupila. zelo ok stvarca. doma naštimaš dozo in potem samo zmešaš. drugače se tud dojiva ampak večkrat je prišlo tud tole prav.

clock-img

28.12.2008, 14:39

clock-img

Anonimen

Jap, jaz imam tudi vse stekleničke od Tommee Tippee in sem ravno tako te posodice za v stekleničko kupila in so super. 

clock-img

28.12.2008, 17:32

clock-img

botrca

pencil-img

14679

IZVIRNO SPOROČILO: silvy

Enostavno! V termovki imaš zavreto vodo in ohlajeno, da ni prevrela. V dozatorju (kupiš ga vsepovsod, Baby center...) imaš pripravljeno ustrezno dozo adaptiranega mleka. Rabiš samo še stekleničko. Vanjo zliješ vodo in potem še adaptirano mleko in je pripravljeno. Mogoče ni slabo imet s seboj še malo hladne vode, če je slučajno prevroče. Jaz sem ohladila kar z Zalo. Drugače sem vodo prekuhavala.
In šli smo vsepovsod. Kar poskusi, čisto enostavno je. Lažje ko potem, ko sem morala mineštrice v termovki nosit.



enako user posted image

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

clock-img

28.12.2008, 17:38

clock-img

botrca

pencil-img

14679

Kupi tole:

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=159337

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=174818

pa še termovko ki jo v šparu dobiš poceni imam jo tudi sama in je od začetka pravi pripomoček ko sem zunaj. Je iz rosfraja al kak se že reče in je nekje 6-7€. Niso to veliki stroški, si pa mirna dolgo, dolgo...

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

clock-img

28.12.2008, 23:23

clock-img

Majuska

pencil-img

9092

V torbi imam vedno pollitrško termovko s toplo vodo in dozator - sicer ne tega od BC, kupila sem ga v Turbo Limaču in so dozice ena na drugi. In če gremo na kak obisk ali v trgovski center, vzamem sabo tudi flaško z mojim mlekom in jo nosim v termo torbici, pa jo pogrejemo ali pod vročo vodo ali v mikrovalovki. Malček v nobenem primeru ne bi ostal lačen user posted image

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008

clock-img

28.12.2008, 23:34

clock-img

DaniNeli

pencil-img

266

Ko sem polno dojila mi ni bil problem,...potem ko sem začela dodajat,pa sem imela to posodico od Aventa,v katero sem napravila različne doze,prekuhano vodo sem pa nosila v termos rorbici tudi od Aventa.

Ko je jedla že drugo hrano pa,...raznih mineštrc in paštic nisem shranjevala oziroma nosila s seboj na pot.Ampak sem vedno poskrbela,da je jedla že doma topel obrok,preden smo šli na pot.S seboj sem vedno jemala kakšen jogurt,brioške,kak sirček in kruhek.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem