cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

KOLIKO POJEDO 4 -5 MESEČNI DOJENČKI

clock-img

12.11.2004, 08:13

clock-img

karina

pencil-img

130

Koliko pojedo dojenčki ki jih hranite po steklenički in kolko obrokov na dan? Kolko in v katerem času dodajate gosto hrano?
Hvala za odgovore in lep pozdrav!

clock-img

12.11.2004, 08:36

clock-img

kimi

pencil-img

3836

moj je takrat pojedel od 90-120ml mlak jedel je na vsake 3 ure. Zjutraj sva pojedla eno hippovo sadno kašico popoldne pa mlečno kašico od milupe. Vmest pa spijeva malo čajčka ali vode

clock-img

12.11.2004, 08:46

clock-img

karina

pencil-img

130

Moja hčerka je sicer dojena, dopoldan ji dam sok od jabolke ali pa banano po žlički, zadnji obrok po kopanju pa se noče dojit poje flaško(aptimil AR)od 180ml do 210 ml včasih pa še po tem je iz mojih prsih - obeh...je to preveč za njo?

clock-img

12.11.2004, 08:52

clock-img

kimi

pencil-img

3836

verjetno sama ve kdaj ima dovolj. nič ne skrbi če ni pretežka (to pediater pove) in je zdrava ter živa naj bi bilo vse ok. No mogoče ti bo pa kakšna še bolje svetovala...pa lep dan:rozica:

clock-img

12.11.2004, 11:00

clock-img

puncica

pencil-img

9847

Naša poje od 80 do 100 pa če se na glavo stavmo ne bo več pojedla, pol je pa spet čez 2,5-3 ure lačna:zmeden:

clock-img

13.11.2004, 08:15

clock-img

*

pencil-img

374

Moj je na dve urci, dopoldan polovico hipp kašice, se mu žlička tako zelo dopade..ali pa namesto hipp-a bananino kašico na žličko. Poje cel obrok..čez dve urci spet ziza...
Jaz imam ziznika:duda::duda::duda:

clock-img

13.11.2004, 10:57

clock-img

Taša

pencil-img

1229

Naša je nekje na 3-4 ure. Pet obrokov ima čez dan ponoči-nič. Zvečer je nazadnje tam okrog 19.30. Se še dojiva. Čez dan se še tudi samo dojiva. No malo sem pričela z sokeci in kašicami, ampak to res malo, tako da je v glavnem še dojenje. No zadnjič sem si 200 ml izčrpala ker sva šla z mojim dragim ven, mama pa ji je dala potem moje mleko po flaški zjutraj ko se je zbudila. Evo, pa je pojedla vse. Tako nekako poje vsaj mislim od 170-200 ml. Se ji pa seveda ne skriva pri njenih 7 kg in starosti 4 mesece in pol (porodna teža 2900).

clock-img

13.11.2004, 20:39

clock-img

zoli

pencil-img

50

ojla:miska:
moja miska je stara 4 mesece.Je prava zaspanka,zato ima vedno samo 4 obroke,poje pa okrog 200ml.Zdaj pa sem ji zacela dajat se kasico od milupe.Tud sama sem se sekirala,ce je to dovolj,zdaj pa vidim,da ni nobena suhica ampak je kar lepo zalita,predvsem pa vesela:bravo:in se vedno veselo spancka:muca:

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem