cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

KNJIGA

clock-img

24.05.2006, 09:51

clock-img

aisha3

pencil-img

60

Ne vem koliko imate kaj tega, ampak imam oba izvoda knjige 90 dnevne diete.
Torej, prvo, začetno in drugo, ki je namenjena po dieti.
Obe sta v pdf formatu, tako da je možno elektronsko.
Če jo katera želi, naj mi pusti na privat naslov.
 
Lep deževe dan.

clock-img

24.05.2006, 11:15

clock-img

aisha3

pencil-img

60

Da ne bom vsaki posebej odgovarjala...vse ki ste mi, ali mi boste pisale, pošljem še danes naprej...
Če pa mi bo javilo, da katera ni dobila, pa se vam oglasim.

LP

clock-img

24.05.2006, 12:55

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Saj jst jih imam tudi, samo jih noče vsem dostavit, ker so preosežne pa jim mail naslov tega ne dovoljuje...

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

clock-img

24.05.2006, 14:08

clock-img

aisha3

pencil-img

60

Ja, kot je Dulci rekla...
tiste ki imate na mailu majhen box, mi javite kateri drugi mail naslov, ali vsaj popucajte...drugače bo bolj kriza...

LP

clock-img

25.05.2006, 07:01

clock-img

aisha3

pencil-img

60

Vsi tisti, ki knjige še niste dobili, samo toliko, so grozne težave z netom, že tukaj v službi se vsak dan kregam (ker je ista povezava), tako da mi od maila odhaja zelo počasi...ampak odhaja pa...user posted image

LP

clock-img

26.05.2006, 06:45

clock-img

aisha3

pencil-img

60

Lep pozdrav.
Vsi tisti, ki ste mi dali mail naslovi tipa email, yahoo ali kaj podobnega, vam že sedaj povem, da ne bo prišlo, ker je ena knjiga zelo obsežna.
Tako da sem včeraj dobila sicer vse zavrjeno nazaj, pošiljalo mi je dva dni.....zakaj je prišlo do tega, sem hotela vedeti od našega predragega ponudnika internetne strani, s katerimi sem se kot vedno skregala.

Tako da, sem vse skupaj malo stisnila, zazipala in danes poslala zopet naprej.
Vsi, ki ne boste dobili, mi pišite privat, ker sem sporočila sproti brisala, ker jih je bilo ogromno.

Lep dan in se opravičujem za težavo.

clock-img

28.05.2006, 22:23

clock-img

aisha3

pencil-img

60

Lep večer.
Vsem, ki ste mi pisali privat, sem poslala knjigo...sem jo stisnila, zazipala in poslala.
Nazaj so mi prišli maili, da ni dostavljeno.
Sem tudi prosila vse, da tisti ki ne prejme, da se mi javi, ker sem sproti brisala vaša sporočila, ker vas je bilo pač preveč.
Na forumu 90 dnevne diete so mi punce rekle, da je pošiljanje preko maila neuspešno in da ni nikakor mogoče.
Toliko v vednost vsem, ki ste mi pisali.

LP

P.S. Lahko pa gre kateri na forum 90 dnevne diete in malo pobrska, če je kje napisano, kako se da drugače..mogoče preko msn-ja, ne vem...
Bom tudi sama malo povprašala.

LP

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem