cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

KDAJ hormoni v normalo?

clock-img

11.03.2008, 09:13

clock-img

kiki13

pencil-img

59

LP!

Mene pa zanima KDAJ se v telesu zopet vzpostavi neko normalno stanje, ravnovesje hormonov, KOLIKO ČASA PO DOJENJU.
Ker se mi zdi, da je tukaj ta meja, ko se začnejo hormoni ne vem kaj...user posted image  user posted image   torej konec dojenja.

Zakaj to vprašujem?
Imam namreč zelo zelo suho nožnico in mi je G že takrat na poporodnih pregledih rekla, da je to zaradi hormonov-dojenja in da dokler bom dojila bo to tako, da potem se pa stanje počasi boljša. No, jaz sem nehala dojit 2. letnika pred kakšnimi 10.dnevi user posted image  in vem, da še ni za pričakovat rezultatov, za katere sploh ne vem, če še kdaj dobouser posted image , ampak imam vsaj upanje, ker verjamem svoji G.
Probala sem z gelom multi-mam ali kako že, pa sem na nekaj v tem gelu preveč občutljiva, zato ne pride v poštev, danes grem kupit nekega drugega, ki je baje ''bolj naraven''. ( tako sem prebrala na forumu, kjer odgovarja dr.Pušenjak).
Moti me zadeva, ker me zelo peče in pa ker je suho suho, spolnih odnosov zaradi te ''bolečine'' sploh nimavauser posted image  ampak kaj naj? Sva poskusila pa me preveč peče. Jaz še vedno verjamem svoji G user posted image  
Sploh se ne morem sprijaznit s to suhostjo, ker sem bila prej zelo zelo vlažnauser posted image user posted image user posted image  če razumete. 
Joj, koliko komplimentov sem slišala na ta računuser posted image user posted image user posted image   sedaj pa ne morem imet niti normalnih spolnih odnosov.user posted image

Zanima me kakšne imate kaj izkušnje tiste '' ta suhe''user posted image  ? 

clock-img

11.03.2008, 09:14

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

Se staraš kaj hočeš,se je treba sprijaznit user posted image
ti ne morem pomagat,sem mlada pa tudi ko nisem imela otroke sem imela takšne težave,tko da...

clock-img

11.03.2008, 09:20

clock-img

urskas

pencil-img

683

po moje boš morala počakati, da se ti vrne cilkus v stare tire...
Pri meni je trajalo približno dva meseca...

clock-img

12.03.2008, 15:45

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Po dojenju verjetno user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem