cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

KAJ SE DOGAJA Z MOJIMI PRSI???

clock-img

20.02.2006, 12:24

clock-img

inara

pencil-img

135

NAŠA TAMALA IMA 8 MESECEV, OD TEGA SEM POLNIH 7 MESECEV DOJILA, ZDAJ PA ŽE EN MESEC NE, KER MLEKA NIMAM VEČ.PRED NOSEČNOSTJO SEM IMELA MODRCEM ŠTEVILKA 4 , MED DOJENJEM JE BIL MODRC LE ŠE BOLJ POLN, ZDAJ PA SO SE MI PRSI ZMANJŠALE ZA ENO ŠTEVILKO-SE JE TO ZGODILO TUDI KATERI DRUGI??????

ŠE IMAM KAKO UPANJE, DA BOM KDAJ IMELA NAZAJ ŠTIRKO????

NAJBOLJ SEM SEVEDA VESELA, DA JE BILA MOJA PUNČKA DOJENA, TUDI, ČE BO OSTALA TAKA SITUACIJA NE BI SE PA BRANILA "STARIH JOŠK"!!!!!!

JE ŠE KAK TAK PRIMEREK ALI SEM EDINA??????user posted image

PA PA user posted image

clock-img

20.02.2006, 12:38

clock-img

vidja

pencil-img

210

O ne, nisi edinauser posted image

clock-img

20.02.2006, 12:39

clock-img

beti 1

pencil-img

1684

Inara, saj ni treba tako kričat, tako huda pa situacija vendarle ni. Ponavadi so po prenehanju dojenja prsi nekaj časa manjše, potem pa postopno preidejo nazaj do svoje normalne velikosti, ne pa nujno tudi oblike. Lahko pa vse skupaj traja tudi več kot leto dni. Če se vmes zrediš gre seveda hitreje.

clock-img

20.02.2006, 12:39

clock-img

total

pencil-img

4453

Men so se mal povečaleuser posted image ,ponavadi velike prsi po dojenju padejo ali se povesijo in je občutek da so se zmanšale.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!

clock-img

20.02.2006, 18:23

clock-img

mačica

pencil-img

85

user posted image dobrodošla v klubu povešenih jošk, hihihi... saj ni tako kritično važno je da si dojila svojo princesko to ji bo dobra popotnica v svet otroštva.

Prsi so se meni osebno zmanjšale za eno številko, se spet povečale v drugi nosečnosti in trenutno se še dojimo. Ko bo konec pa bo verjetno s tem tudi konec lepega dekolteja ampak nič zato. Mene osebno motijo in mojih naravnih nebi zamenjala za večjo številko nosečniškihuser posted image .
pa lep pozdravček, mačica

clock-img

20.02.2006, 18:31

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

20.02.2006, 22:00

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Pa jaz se mažem z enim učvrstitvenim gelom od Oriflamea in po moje, da tudi to nekaj pomaga



Mislim, da ima največji ućinek pri tem masaža, gel je samo zato, da lažje masiraš. Sicer lahko uporabiš tudi plje.

Ja, kar se tiče povešenosti, si lahko pomagaš res z vajami za prsi, masažo ter toplo - hladno prho.
Kar pa se tiče velikosti - nočem te strašit, a mislim, da se ne bodo več zvečale(mogoče s pomočjo masaže, a dvomim). Pa push -up moderc ne pozabi nosit - po pomožnosti še podložen, pa je to to.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

20.02.2006, 22:41

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Sprašuješ, če boš še kdaj nosila štirko? Imaš samo dve možnosti ali zopet zanosiš ali pa plastična kirurgija.
Pri meni je enako, pa nisem nosila štirke, po drugem porodu pa sem zopet manjše modrce kupovala. Če bo šlo tako dalje, bom kmalu ravna kot deska.
Torej, se tolaži, da vsaj nisi edina

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

22.02.2006, 22:12

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Moje so se tudi skrčile...user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.02.2006, 22:19

clock-img

Gina

pencil-img

12402

Jaz nisem bila nikoli obdarjena kaj posebej, ampak za polno b košarico je pa bilo. Med dojenjem sem vedno imela d. Po koncu prvega dojenja je bilo za slabo b, po drugem otroku samo še za a, po tretjem sem mislila, da bodo samo še luknje tam...user posted image user posted image user posted image  No, pa niso ravno, ampak definitivno mi je vsak otrok požrl malo jošk. Edino res je pa to, da povešene pa niso, nima kaj bit povešeno.user posted image user posted image user posted image

Pa ne si delat utvar, večinoma se joške ne povrnejo v staro dimenzijo, razen če se zrediš, pa še to je vprašanje.user posted image

clock-img

28.02.2006, 06:56

clock-img

puri

pencil-img

2171

Pri meni je bilo enako! Po prvem porodu in dojenju so se zmanjšale, po drugem še bolj, sedaj po tretjem me je kar strah nehat dojit, ker bodo verjetno še majšeuser posted image , torej jih že sploh nič več ne bo, ker sem bila že na začetku zelo malo obdarjenauser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem