cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Jok pri kakanju (Novalac 1)

clock-img

17.09.2007, 17:14

clock-img

banki

pencil-img

74

Zanima me, ce je katera od vas imela sledeci problem in ce kako ste ga resile. Nas Tim je ze mesec in pol na Novalac 1. Pred tem sem dojila in ni bil nikoli problem z odvajanjem blata, odkar smo na steklenicki, kakamo enkrat na dan (vcasih tudi enkrat na dva dni), blato ni trdo (no ene dvakrat odkar prije adaptirano mleko je bilo), in takrat smo pokakani za en dan-polna plenicka. No zadnje dva tedna je parkrat pri kakanju tudi jokal, je videti kot da ga boli, kot da ga zvija. Ko je kakec zunaj, je spet nasmejan in tak kot prej. Bojim se, da ga bo zaprlo, ker bo kakanje povezal z bolecino in bo nehal kakat. A mislite, da bi morala iti na formulo proti zapiranju? V kaksen polozaj naj ga postavim, da ga bo cim manj bolelo? Naj se povem, da krckov pri nas ne poznamo, ne prej pri dojenju ne sedaj na steklenicki. Najlepsa hvala ze v naprej.

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 17.9.2007 18:40:08 >

clock-img

17.09.2007, 17:43

clock-img

BAMBINA_

pencil-img

3394

Naš tudi občasno joka, ampak takrat je vedno bolj trd kakec. Pomaga pa, če ga imaš v pokončnem položaju, s pokrčenimi nogicami... kot bi čepel.

< Sporočilo je popravil Mič RR -- 17.9.2007 18:40:30 >

clock-img

17.09.2007, 21:20

clock-img

blue sky

pencil-img

2468

Našega user posted image  ni nikoli matralo po Novalacu in je vsak dan kakal.

clock-img

18.09.2007, 08:20

clock-img

bodoča

pencil-img

908

Moj je tudi na Novalacu 1 in sva ravno par dni nazaj imela probleme z zaprtjem in groznim jokom. No meni je pediatrinja rekla, da to ni od Novalaca, da je bolj verjetno, da je dobil premalo dodatne tekočine. Zdaj mu med obroki dajem po flaši malo čaja za pit, približno 10 ml naeenkrat in je super. Aja kuham mu pa domači čaj, na 100 ml vode dam malo žličko cele kumine in malo žličko janeža, mali kaka ko veliki user posted image .

_____________________________

mojeustvarjanje

clock-img

18.09.2007, 18:16

clock-img

Azzurra

pencil-img

1183

ma sej obstaja tudi novalac proti zaprtju. poskusite s tistim.
mi smo imeli tudi novalac, kakal je enkrat do dvakrat na dan in brez večjih težav.

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

clock-img

18.09.2007, 21:36

clock-img

Kati81

pencil-img

1865

Tudi mi smo na novalacu1 in prej smo bili na hippu je bilo isto, kakanje no ne ravno z jokom ampak bolj na trdo in težko enkrat na dan. Sedaj po enem mesecu novalaca se je kakanje normaliziralo kakamo 3x na dan in to čisto normalno. Res pa je da naša pikica spije 2dcl čaja na dan.

Lahko poskusiš tudi s sladkimi kamilicami, ki malo odvajajo. Mislim pa da zaenkrat še ni potrebno novalac za odvajanje, če pa ga potrebuješ in si iz ljubljane ti ga nekaj odstopim, ker imam še no škatlo čist zaprto.

LP K

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem