cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Jogurti

clock-img

01.03.2009, 19:23

clock-img

Bong

pencil-img

50

Vem, da so zdravi in da so najboljši tisti navadni. Ampak jaz jih ne maram in imam raje sadne (tiste, ki imajo nekaj sladkorja nadomeščenega s fruktozo).

Pa me zanima, če aktera hujša in ne je navadnih jogurtov ampak sadne (1 na dan). Ali res tako redijo? Malo me zanima vaše mnenje glede teh jogurtov.

Hvala. 

clock-img

01.03.2009, 19:26

clock-img

tintin

pencil-img

3293

lahko si narediš sadni jogurt tako da v navadnega vmešaš žličko marmelade brez sladkorja...

clock-img

01.03.2009, 19:30

clock-img

Pika Zoja

pencil-img

765

IZVIRNO SPOROČILO: Bong

Pa me zanima, če aktera hujša in ne je navadnih jogurtov ampak sadne (1 na dan). Ali res tako redijo? Malo me zanima vaše mnenje glede teh jogurtov.






user posted image user posted image user posted image
Ok, sori, samo user posted image user posted image user posted image . Point vsakega hujšanja, ki naj bi bil dolgoročen je to, da najdeš neko zdravo mejo med zdravim prehranjevanjem in tudi med tistimi stvarmi, ki jih rada ješ. Prilagodiš prehrano, uvedeš več gibanja, športa, pa ne  boš imela problemov z oblikovanjem postave in tudi, ko boš dosegla zaželjeno, bo dosti dlje trajalo, kot pa hitre diete.
Kar ni zdravo je pač to, da se prenažiraš. Tudi če boš vsaki dan pojedla preveč navadnega jogurta, da ti bo pri ušesih ven gledal - to ni zdravo. Tudi če ne boš nič jedla, se bo telo začelo branit na svoj način in tudi hujšanje ne bo uspešno.
Ko boš razčistila v svoji glavi, postavila realne meje, boš ugotovila, da tudi hamburger ali Mcdonalds tu in tam, ne naredi nobene škode.
Tako da si brez problema privoščiš en sadni jogurt na dan.

clock-img

01.03.2009, 19:48

clock-img

Bong

pencil-img

50

IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

IZVIRNO SPOROČILO: Bong

Pa me zanima, če aktera hujša in ne je navadnih jogurtov ampak sadne (1 na dan). Ali res tako redijo? Malo me zanima vaše mnenje glede teh jogurtov.






user posted image user posted image user posted image
Ok, sori, samo user posted image user posted image user posted image . Point vsakega hujšanja, ki naj bi bil dolgoročen je to, da najdeš neko zdravo mejo med zdravim prehranjevanjem in tudi med tistimi stvarmi, ki jih rada ješ. Prilagodiš prehrano, uvedeš več gibanja, športa, pa ne  boš imela problemov z oblikovanjem postave in tudi, ko boš dosegla zaželjeno, bo dosti dlje trajalo, kot pa hitre diete.
Kar ni zdravo je pač to, da se prenažiraš. Tudi če boš vsaki dan pojedla preveč navadnega jogurta, da ti bo pri ušesih ven gledal - to ni zdravo. Tudi če ne boš nič jedla, se bo telo začelo branit na svoj način in tudi hujšanje ne bo uspešno.
Ko boš razčistila v svoji glavi, postavila realne meje, boš ugotovila, da tudi hamburger ali Mcdonalds tu in tam, ne naredi nobene škode.
Tako da si brez problema privoščiš en sadni jogurt na dan.



hvala za odgovor.

*pri hujšanju pa ne pretiravam, pa tudi v kakšen mcdonalds bi zavila če bi se mi zaluštalo. mislim pa da je razlika med hujšanjem in vzdrževanjem teže.


Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem