cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Je bila, zdaj je pa ni več?

clock-img

27.07.2007, 10:45

clock-img

Anonimen

Menstruacija.

Prvič po porodu je prišla maja. Potem točno čez 28 dni junija. Julijske pa ni od nikoder. Zdaj zamuja 3 dni in nič ne kaže, da je na poti.

Sem naredila nosečniški test, pa je negativen.

S partnerjem večinoma user posted image  z zaščito ali pa po principu "eno postajo prej dol". Torej neka teoretična možnost, da bi bila user posted image , ostaja. Samo test je pa negativen.

Moja user posted image  se pa zadnje tedne zaradi bolezni tudi malo več doji.

Kaj se mi po vašem mnenju dogaja? Zakaj ni user posted image ?

clock-img

27.07.2007, 11:14

clock-img

srki

pencil-img

9222

Hormoni, stres, mogoče nosečnost,....

clock-img

27.07.2007, 12:12

clock-img

ribica.

pencil-img

2165


Enako se je naredilo meni. Sem bila enako zmedena kot ti. Celo test sem kupila in je bil negativen. Menstruacija je prišla na 40 dan, kar se mi še nikoli ni naredilo.  Sedaj po drugem porodu je moja menstruacija totalno kaotična.Pride nekje na 25-  40 dni.

clock-img

27.07.2007, 17:08

clock-img

Anonimen

Po metodi pazi sem zanosila jaz,tako,da ji več ne zaupam.Naredi čez kak teden še en test,če ne dobiš menstruacije...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem