cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Je Hipp iz Müllerja bolj nasiten?

clock-img

20.11.2007, 10:48

clock-img

žarnica

pencil-img

706

Namreč,našo dojenčico hranimo s Hipp-om. KO smo imeli tega iz DM-a je znala pojesti tudi 120ml,ta iz Müllerja je pa bolj grob in včasih še 100 ml ne poje.

Je še katera to opazila?

clock-img

20.11.2007, 11:46

clock-img

Kati81

pencil-img

1865

Jaz tega nisem opazila ko sem našo hranila s hippom, ampak ti pa ponudim eno škatlo in pol hippa zastonj, zapakirano, če želiš, ker mi doma stojita in jih nimam komu podarit.

clock-img

20.11.2007, 12:08

clock-img

monja79

pencil-img

215

Se opravičujem ker malo smetim, a bi kar tu vprašala, ker imete izkušnje s Hippovim mlekom. Mi moramo začet dodajat, pa naši user posted image  Aptamil ni po godu. Sploh ga noče pit in iskreno - tudi  meni srdi kot user posted image .

Zanima me, če Hipp kaj manj smrdi in če ga otroci rajši pijejo. Bom mogla nekaj drugega kupit, pa ne bi rada spet na pamet zapravljala za mleko.

Hvala za odgovor.

clock-img

20.11.2007, 12:37

clock-img

žarnica

pencil-img

706

Kati,hvala,ampak osebno ne morem prevzeti,poštnina bi pa menda tudi dosti prišla.user posted image
MOnja, če Aptamil smrdi nevem, samo prvi hčerki ni pasalo to mleko,je vedno full polivala po njem,zato smo tudi sedaj začeli s Hippom.

clock-img

20.11.2007, 12:51

clock-img

PAJO

pencil-img

771

nas ima ze od samega zacetka beba in je fulll nasiten,mal smrdi kot vsak.
sej to ni nc narobeuser posted image user posted image user posted image ce je lacna ga bo pojedlauser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

20.11.2007, 18:05

clock-img

tinaaja

pencil-img

7450

men hipp ni nic smrdel user posted image ga je imela rada, po aptamilu pa je imela krce. postnina je ziher cenej kot pa kupit user posted image

_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela, še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. To je čudež življenja. /Maureen Hawkins/

clock-img

20.11.2007, 19:24

clock-img

Kati81

pencil-img

1865

Žarnicaiz kje pa si?

No mi smo sedaj že 3 mesece na novalacu in se je full dobro obnese. Tko da če je ožno kupi novalac, ima tudi več različnih formul, poglej na njihovo internetno stran.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem