cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Jaz začnem jutri

clock-img

06.01.2008, 20:55

clock-img

Pikica76

pencil-img

290

.. z različico Montignaca, ki bo prirejena mojemu okusu.(nič prestroga, veliko vode, sadja, zelenjave in brez večerje in sladkarij). Definitivno sem bom odrekla čokoladi, ker sva danes z mojim pojedla 600 g Milkinega božička user posted image in se mi je čokolada malo zagabila.

Predvsem bom pa dala poudarek na gibanje in začela bom početi stvari, ki me veselijo a jih že dalj časa zaradi pomankanja časa ne morem in sicer: badmiton in z dragim bova začela hodit na salso. Pa orientalske in aerobiko 2-krat tedensko.

Tole sem pa napisala zato, da se ne bom vmes izmislila kakšen izgovor, zakaj mi ni treba hujšat. user posted image

Gre še katera z mano?user posted image

clock-img

06.01.2008, 21:02

clock-img

eya

pencil-img

4615

Hej, dobra sta, 600g Božiček user posted image  Sem mislila, da sva midva rekorderja, ko pojeva 300 g Milko v pol ureuser posted image

Jaz tud začnem jutri...no, zdele se bom spravila že na sobno kolo. Dieta bo pa-manj žriuser posted image  Nič sladkarij, brez večerje, manjši obroki. Od telovadbe pa sobno kolo, pa mogoče se bom spet na aerobiko vpisala. Cilj pa: 3-4 kg manj.

clock-img

06.01.2008, 21:18

clock-img

Majuska

pencil-img

9092

IZVIRNO SPOROČILO: Pikica76

.. z različico Montignaca, ki bo prirejena mojemu okusu.(nič prestroga, veliko vode, sadja, zelenjave in brez večerje in sladkarij). Definitivno sem bom odrekla čokoladi, ker sva danes z mojim pojedla 600 g Milkinega božička user posted image in se mi je čokolada malo zagabila.

Predvsem bom pa dala poudarek na gibanje in začela bom početi stvari, ki me veselijo a jih že dalj časa zaradi pomankanja časa ne morem in sicer: badmiton in z dragim bova začela hodit na salso. Pa orientalske in aerobiko 2-krat tedensko.

Tole sem pa napisala zato, da se ne bom vmes izmislila kakšen izgovor, zakaj mi ni treba hujšat. user posted image

Gre še katera z mano?user posted image




in kam boš hodila na orientalske? user posted image

clock-img

06.01.2008, 22:33

clock-img

medika 13

pencil-img

607

pikica76 jaz se ti pridružim .... sicer še razmišlam kako drastično sem bom lotla zadeve... tud jaz mam svojo različico Montignaca, pol je tu še 90 dnevna ali pa tisto tedensko iz KC ... absolutno pa več GIBANJA user posted image user posted image user posted image

_____________________________

12.12.2008

Pravijo, da nam življenje naloži toliko kolikor zmoremo. Očitno zmorem več kot si mislim.

clock-img

06.01.2008, 23:58

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

Jaz tudi jutri začnem - z ločevalno in predvsem več gibanja. Sem se 3. še smejala tistim, ki so že začele, ker sem vedela, da še imam par dni časa. Pa je že mimo user posted image . Danes pa še pospravljam vse dobrote user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

07.01.2008, 04:48

clock-img

25_perla

pencil-img

11

Jutro,


tudi jaz danes začnem z dieto.
Sicer nevem kako naj se lotim, mislim nevem kaktera dieta bi mi najbolje odgovarjala, toda nekaj bo treba glede tega narest.
Jaz imam kar nekaj kilogramov za izgubiti, recimo kakih 15user posted image , pa ve?

Svojim pa nebom nič povedala ker sem že dostkrat rekla pa pol ni bilo nič od tega, tako da zddj bom pa kar tiho.

Ja upam da nam rata, sj se bomo spodbujale kaj pravite!?!

l.p

clock-img

07.01.2008, 06:49

clock-img

Peteršilj

pencil-img

442

Mogla bi začeti, pa se ne morem spraviti k pameti.

user posted image

clock-img

07.01.2008, 07:42

clock-img

saraja

pencil-img

770

Še ena med vami, ki se mora opogumit!!Upam, da nam bo uspelo!!!

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

clock-img

07.01.2008, 08:45

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.01.2008, 11:50

clock-img

cessy

pencil-img

46

Ok pol pa bom še danes jast začela, zdaj pa mam motivacijo ko vidim, da vas je kr nekaj, samo jast jih morm zgubit full, ker sem se totalno zapustila, ko sem v depresijo padla, zdaj pa sem si rekal, da nekje je treba začet. Sem se odločla za ločevalno dieto, to mi mogoče celu uspe se držat, samo ne vem pa kako bo z miganjem, to sem pa res lena sam vem da moram, vsaj strebušnjaki začet.

clock-img

07.01.2008, 14:51

clock-img

petja

pencil-img

998

Se pridružujem. user posted image user posted image user posted image

Zvečer ne bom več jedla, pa trudila se bom ločevati ogljikove hidrate in beljakovine. Vsak dan vsaj 100 trebušnih, 30 hrbtnih in 30 sklec. Pa veliko vode in čaja. 1x tedensko badminton, pa še kaj, če bom imela varstvo.

Cilj: -7 kg do poletja.

_____________________________

Lp, petja

clock-img

07.01.2008, 22:45

clock-img

eya

pencil-img

4615

Evo, danes sem bila kar pridna. Za večerjo sem imela samo hruško, okoli 6ih, pa tudi čez dan sem zmerno jedla. In brez sladkarij...to je zame že veliko, ko moram vedno kaj sladkega pojest. Na kolo pa danes nisem šla...no, včeraj zvečer sem pa pridno migala. Jutri pa spet na kolo.

Kako pa ostale? Se držite diete? Saj na začetku je najhuje, potem se pa že navadiš bolj zdrave prehraneuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem