cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Jaz sem nonštop lačna!

clock-img

12.09.2007, 08:46

clock-img

PIAF

pencil-img

763

To ni res! Nonštop bi samo jedla! Takoj po porodu nisem imela apetita, zdaj (tri tedne od tega) pa bi samo jedla. Morala bi shujšat, ne pa se dodatno redit.

Kaj jeste ve po porodu? Kakšen konkreten jedilnik bi mi prav prišel za malo samodiscipline.... Jaz zjutraj zajtrkujem, potem je kosilo, vmes za malico pa skozi nekaj jem, od bobi palčk, do gisinijev, kekse (čokoladi se izogibam zaradi napenjanja pikice), včasih pojem tudi kak keks s čokolado, .....skozi nekaj, ker sem skozi lačna. Pa si rečem, danes bom pa sadje in pojem dve hruški in banano, pa še ni dovolj, moram še obvezno nekaj slanega/sladkega.user posted image

Kaj jeste za večerjo in malice?user posted image

clock-img

12.09.2007, 09:02

clock-img

Natali07

pencil-img

549

Tudi jaz sem nonstop lačna. Sem se pa sprijaznila s tem ker dojim. Ampak da ne boš mislila, pojem trikrat toliko hrane kot sem jo pred nosečnostjo, ampak moje kilce so šle kar dol. Trenutno jih imam 10 do 11 kg manj kot pred zanositvijo, malček je pa star 8 mesecev. Res pa je da smo kmalu ugotovili alergijo na mleko in jajce, tako, da ne jem piškotov (razen ko si jih sama spečem in jih cela kila zmanjka v enem dnevu). Jem pa še vedno kokice, bobi palčke, koruzni čips, razne prigrizke brez mleka in jajc. Pa na tone marmelade, sadja , zelenjave, mesa - tolk da ne boš mislila, da zaradi diete ne jem.

clock-img

12.09.2007, 11:07

clock-img

ana b

pencil-img

1004

enako

clock-img

12.09.2007, 11:08

clock-img

kety99

pencil-img

113

Tukaj še ena požrešnica!user posted image  Tudi jest jem enormne količine hrane.Res je, da dojim, ampak vseeno, sem se ustavila na +6kg in raje dobim kakšno deko gor, kot pa da bi šlo dol. Kaj si morem, če imam pa tak apetit! Po vsakem dojenju imam občutek, da sem čisto prazna in moram takoj nekaj pojest...Jest se tolažim, da počasi bo že šlo dol...zdaj sem 2 meseca po porodu.

clock-img

12.09.2007, 12:57

clock-img

saskija

pencil-img

1852

IZVIRNO SPOROČILO: Natali07

Tudi jaz sem nonstop lačna. Sem se pa sprijaznila s tem ker dojim. Ampak da ne boš mislila, pojem trikrat toliko hrane kot sem jo pred nosečnostjo, ampak moje kilce so šle kar dol. Trenutno jih imam 10 do 11 kg manj kot pred zanositvijo, malček je pa star 8 mesecev. Res pa je da smo kmalu ugotovili alergijo na mleko in jajce, tako, da ne jem piškotov (razen ko si jih sama spečem in jih cela kila zmanjka v enem dnevu). Jem pa še vedno kokice, bobi palčke, koruzni čips, razne prigrizke brez mleka in jajc. Pa na tone marmelade, sadja , zelenjave, mesa - tolk da ne boš mislila, da zaradi diete ne jem.



Mi lahko prosim zaupaš ali kekse pečeš z riževim mlekom ali sojinim? Iamš kak poseben recept ali kar običajnega in nadomestiš mleko s sojinim?

clock-img

12.09.2007, 16:47

clock-img

Natali07

pencil-img

549

saskija - ko pečem piškote dodam dovoljeno margarono GEA 40%maščobe, ki ne vsebuje mleka in jajc. Je pa res, da je izdelava piškoto s tako margarino malo težja, ker ser kar naprej paca in zato vedno dodajam kokosovo moko. Mal eksperimentiram.

Za ostale dobrote: pudinge,mlečni riž, mlečno kašo, koruzne kosmiče, pa uporabljam riževo mleko ali mleko iz kosmičev, ki ga sama pripravim po receptu diatetika.

clock-img

13.09.2007, 23:14

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Prvi mesec po porodu sem zelo shujšala, kot verjetno vsaka. Potem pa se je začela moja volčja lakota. Zelo lačna ves čas. Sem si dala kar duška, ker če sem jedla, je bilo veliko mleka. In tako je še danes, 9 mesecev po porodu.

clock-img

22.09.2007, 20:15

clock-img

Ajvy

pencil-img

9462

jst tudi, pa kar jem, kile pa grejo seveda tudi kar gor!!!

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

clock-img

02.10.2007, 11:48

clock-img

SU

pencil-img

919

Se javlja še ena "ta lačna"... Po prvem porodu sem se ravno zaradi te lakote zredila...ne med nosečnostjo ampak PO porodu. user posted image Zdaj, 14 dni po drugem porodu, pa me spet grabi lakota. Upam, da mi jo uspe vsaj malo "utišat". Računam na to, da kg ne bodo šli toliko gor, ker mamo že enga mižeka doma in je treba skoz okrog z njim noret in upam, da se bodo kg mal ustaviliuser posted image . Mal pa moram biti optimistična! LP, Saša

_____________________________


clock-img

02.10.2007, 14:34

clock-img

only_me

pencil-img

392

lakom lačen... :(

Pa samo jogurte žerem, pa sadje in župe.... kile pa nočejo nikam :(

clock-img

04.10.2007, 21:53

clock-img

ronja

pencil-img

15289

Jaz tudi! Ampak sem že praktično na stari teži, ki pa ni nič prevelika, tako da se ne sekiram. Kaj jem, ti rajši ne bom pisala, ker si z mojimi jedilniki ne boš kaj dosti pomagala (recimo vsak dan čokoladni sladoled za zajtrk (pa ni to edina stvar), malico, večerjo,...) Skratka zdaj res toliko pojem, da moj lubi kar gleda...

clock-img

05.10.2007, 10:48

clock-img

SPOKEC

pencil-img

65

tudi jaz dojim, in imava z pikico že 4 obroke gh+dojenje čez dan in ponoči, pa tudi samo jem. na začetku je bilo katastrofalno, saj sem jedla smo sladkarije. na tone sem jih lahko pojedla, tako je tudi zdaj. kg pa so isti kot pred porodom

clock-img

22.11.2007, 21:00

clock-img

kate_mario_rok

pencil-img

57

jaz tudi jem kot termit a mislite da se bo umirilo

clock-img

23.11.2007, 20:56

clock-img

butt3rfly

pencil-img

647

jst bi kr nonstop neki žrla, pol sm pa mojo zbirko kavbojk pogledala, ki so mi ble fuuuul premajhne. in evo sm mela motivacijo za shujšat. samo da sm moje ljubljene hlače lahka spet obleklauser posted image

_____________________________

Hale: "Are you accusing me of being in someones pocket, you hypocrite son-of-a-bitch? You've been on Clay's tit since you were a goddamn uniformed officer. He barks and you jump. Whole town knows it. "Chief of Police". What a goddamn joke."

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem