cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Javorov sirup

clock-img

20.02.2007, 09:48

clock-img

Mešamdrek

pencil-img

1265

Pijem že 2.dan javorov sirup pri katerem ne smeš nič jesti.Priporočajo 10 dnevno kuro ampak moj cilj je zdržati do sobote.Punce držite pesti zame.

clock-img

20.02.2007, 10:22

clock-img

nina166

pencil-img

1786

Kaj to pomeni, da moreš imet 10 dni post? Kaj piješ pa lahko? Koliko pa potem shujšaš s tem sirupom?

Držim pesti zate

clock-img

20.02.2007, 10:48

clock-img

Mešamdrek

pencil-img

1265

Ja 10 dni nič ne ješ,piješ lahko zraven metin čaj drugega nič,ampak niti nimaš potrebe ker moraš tega sirupa spiti 2-3 litra na dan.Prvič sem shujšala iz 63kg na 56 potem pa je še padala teža,tako da sem jo po kakih dveh mesecih imela 49kg.No teža je bila potem par let konstantna 51-52 kg.Na porodniški sem se pa olenila pa je začela spet rasti,tako da zdej sem kjer sem.

clock-img

20.02.2007, 11:12

clock-img

romy

pencil-img

580

A res? Kje pa ga lahko kupiš in koliko stane?
Daj povej mi kaj več o tem, jaz bi tudi kaj tazga šla user posted image

Držim pesti, srečno!

clock-img

20.02.2007, 11:24

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Jaz se grem to z Javorjevim sirupom vsako leto, tam po novem letu, da se malo spucam. Trenutno sem na ločevalni dieti, ampak po koncu bom šla pa verjetno tudi na to.
Reče se mu Madal Bal, dobi se v vsaki lekarni. Prodajajo ga po liter ali pol litra. Liter stane tam okoli 8.000 SIT.
Mnenja glede pitja tega sirupa so pa različna, nekateri pravijo, da je dobro, nekateri, da škoduje. No jaz sem se dobro počutila. In sploh ni tako težko, saj če ne zdržiš je fajn tudi samo 5 dni, da se telo spuca.

clock-img

20.02.2007, 11:47

clock-img

paris

pencil-img

1304

Ja, ampak moji znanki je škodilo postenje s tem sirupom, je imela take zdravstvene težave da ni za povedat!
Vsaka naj dobro premisli kako in kaj, preden začne s pitjem!


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

clock-img

20.02.2007, 12:13

clock-img

Mešamdrek

pencil-img

1265

Ja seveda če imaš kakšne zdravstvene težave se je treba posvetovat z zdravnikom,ampak tako je itak skor pri vsaki dieti.Drugače pa je to zdravo piti tudi kar tako kot sok.Je pa zelo drag,500ml cca.4000 sit,ker je postopek pridobivanja kompliciran.Dobi se ga v lekarni.

clock-img

20.02.2007, 12:37

clock-img

romy

pencil-img

580

In to ga potem z vodo reečiš, al kako gre to? Pa če sem prav razumela ne smeš nič jest ali pit kaj druzga? Kaj pa kava brez sladkorjauser posted image , resno vprašam!
Pa če si kupim jaz 500 ml, imam dovolj?

kakšne zdravstvene težave, kaj pa je lahko stranski učinek tega?

Morda se ti slišijo čudna vprašanja, ampak zanima me, povej mi kaj več o tem...

clock-img

20.02.2007, 13:04

clock-img

Julija08

pencil-img

1299

Zredčiš ga z vodo, dodaš stisnjen limonin sok in noževo konico pekoče paprike. Nujno je tudi vsakodnevno odvajanje, zato moraš vsak večer vzeti ali tableto za odvajanje ali čaj.
Jaz tudi kave nisem pila, mislim, da jo ne smeš.
Pol litra pride za 5 dni. Ker 1 dcl je za en dan (lahko tudi več popiješ, ne smeš manj). Če se odločiš, da boš držala 10 dni se ti bol splača kupiti 1 litersko, ker je cenejša kot pol literska.

Kar se zdravstvenih težav tiče, pa na vem, jaz jih nisem imela. Na začetku me je malo glava bolela. Mislim, da če pravilno delaš, da nima biti kaj narobe. Če si seveda zdrav.

clock-img

20.02.2007, 13:08

clock-img

romy

pencil-img

580

Še glavno sem pozabila vprašatuser posted image , koliko shujšaš???

clock-img

20.02.2007, 13:13

clock-img

Mešamdrek

pencil-img

1265

Zredčiš ga z vodo, dodaš stisnjen limonin sok in noževo konico pekoče paprike. Nujno je tudi vsakodnevno odvajanje, zato

IZVIRNO SPOROČILO: AAndreja

Zredčiš ga z vodo, dodaš stisnjen limonin sok in noževo konico pekoče paprike. Nujno je tudi vsakodnevno odvajanje, zato moraš vsak večer vzeti ali tableto za odvajanje ali čaj.
Jaz tudi kave nisem pila, mislim, da jo ne smeš.
Pol litra pride za 5 dni. Ker 1 dcl je za en dan (lahko tudi več popiješ, ne smeš manj). Če se odločiš, da boš držala 10 dni se ti bol splača kupiti 1 litersko, ker je cenejša kot pol literska.

Kar se zdravstvenih težav tiče, pa na vem, jaz jih nisem imela. Na začetku me je malo glava bolela. Mislim, da če pravilno delaš, da nima biti kaj narobe. Če si seveda zdrav.


Ja,samo jaz ga pijem brez limone in paprike ker je res nagravžno.Drugače pa ne smeš jesti niti piti nič drugega,razen metin čaj(za okus).Pa ta sirup tudi nima nobenih stranskih učinkov,stranski učinki so povezani s tem,da toliko časa telo ne dobi hrane.To dieto odsvetujejo nosečnicam,otrokom in starejšim(kot vsaka zdravila)
Javorov sirup ni noben bav bav,priporočajo ga tudi kot prehransko dopolnilo.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem