cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Jagodičje da ali ne?

clock-img

17.06.2007, 11:14

clock-img

romta

pencil-img

111

Pozdravljene!
Vem da jagod ne smem jest ker dojim, zanima pa me ali ne smem jest vsega jagodičja kot so maline, robide, borovnice, ribez...
Sama sem alergik, zato moram pri tem še posebej pazit. Nekje piše da samo jagode naj bi ble alergene, nekje pa da vse jagodičje. Kaksne informacije ste dobile ve?
Hvala in lep pozdrav!


_____________________________

Kjer je volja je pot!

clock-img

17.06.2007, 13:14

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

17.06.2007, 19:38

clock-img

karin412

pencil-img

747

Kolikor jaz vem, je vse jagodičje alergeno. Če nisi alergična na jagode, potem bi jaz jedla kar vse, saj dojiš in to gre v mleko - če bi opazila fleke pri otroku, potem je on alergičen. Saj če bi mu dala eno jagodo za provat, bi tudi videla, ali bi imel reakcijo.
Jaz bi provala z majhno količino, pa vsak dan eno sorto.

clock-img

17.06.2007, 21:09

clock-img

zima07

pencil-img

869

Cau!
Meni so rekli, da so problematicne samo VRTNE jagode-zaradi postopka predelave, gnojil, sestave...gozdne jagode in ostali gozdni sadezi naj bi bili ok...vsekakor pa bodi pozorna in previdna..za vsak slucaj...

LP

clock-img

17.06.2007, 22:25

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Jaz nisem jedla ničesar, ker ni bilo sezone user posted image  

clock-img

18.06.2007, 12:18

clock-img

Anonimen

Mene pa zanima, če se lahko je prekuhane jagode - no pa tudi ostalo sadje. Kako je s tem?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem