cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

JOK PRED DOJENJEM

clock-img

20.01.2006, 19:53

clock-img

AR

pencil-img

75

Naša pupa je stara 2 meseca 14 dni in je polno dojena. Vse lepo in prav do zadnjih 3 dneh, ko vsakič ko mi morala jesti (na 3 ure - tako ima 6 obrokov na dan) začne jokati. Drugače do sedaj sploh ni jokala. Ne vem kaj ji je. Vročene nima, mleka imam. Lačna pa po oje tudi ni, ker spi 8 ur skupaj ponoči.
Je imela katera podobno težavo?
 

clock-img

20.01.2006, 20:32

clock-img

zoya24

pencil-img

767

Moj Žiga vsakič, ko ga položim na posteljo v položaj za dojenje, začne jokat, ker se očitno mami preveč dolgo obira z joško user posted image . Sploh za večerno dojenje pred spanjem. Stari smo 5,5 mesecev.

< Sporočilo je popravil zoya24 -- 20.1.2006 20:33:00 >

clock-img

20.01.2006, 20:41

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Pri nas Pia joka (3 mesece), če se preveč obiram, ali če dolgo spi in ne more dočakati. lakota dela svoje, pa zaspanost tudi, vsaj pri nas.

Drugače pa jaz vedno pustim, da pove, ko je lačna. Ampak potem se morem pa hitro obrnt.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

20.01.2006, 20:43

clock-img

cmokec

pencil-img

5499

Kaj pa, če ima preskok v rasti (al kako se reče) in bi rada pogosteje jedla?

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

clock-img

22.01.2006, 16:29

clock-img

MajaPRO

pencil-img

398

Tudi naš user posted image kar v jok plane, ko ga položim na posteljo in namestim pleničko pod glavo - položaj za dojenje. Zgleda, kot da se ne more dočakat mlekeca user posted image . To se dogaja že od rojstva, danes pa je star 5 mesecev in 1 teden.  

clock-img

24.01.2006, 11:19

clock-img

kati*

pencil-img

649

pri nas so tudi občasno take težave user posted image user posted image ... se tolk razjoka, da pol še jest ne more in ga moram najprej pomirit ... priznam, da še zdaj ne vem čemu je ta problem, a zaenkrat je trajalo par dni, pa je blo pol v redu user posted image

_____________________________

lp, K

clock-img

30.01.2006, 18:04

clock-img

chips

pencil-img

758

Tudi pri nas je tak problem ,kakor jo položim v posteljo da se bova dojile začne jokati ampak to traja že 4 dni.Bomo videli kako bo.
Dojiva se pa različno včasih na 3 ure ,včasih pa vsako uro.


_____________________________

6.11.2005 ob 13:04 se je rodila najina princeska TEA!!
23.8.2007 ob 11:13 se je rodil najin princ NIK!

clock-img

31.01.2006, 09:37

clock-img

Urša

pencil-img

4648

Moj user posted image  joka tako že 2 tedna, kar živčen je zravn. Stalno se odstavlja in pristavlja. Pomiri ga edino dudico, potem pa spet od začetka. Včasih prov zašvicam zraven. user posted image  Pojma nimam kaj bi to blo, je pa zelo neprijetno. user posted image  Upam, da čimprej mine, ker želim nadaljevati z dojenjem in vztrajam, čeprav sem že parkrat skor obupala.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem