writing-img

Izpuščaji na glavi

clock-img

24.03.2006, 14:42

clock-img

Anonimen

Moj mali je dobil polno pikic - rdeče izboklinice - po glavi. Najprej jih je bilo samo par sedaj pa jih je iz dneva v dan več. Samo po vrhu glave. A je imel kod takšen problem. Star je 6 mesecev, jeva ves čas podobno in preverjeno hrano. Ga dojim in tudi pazim pri prehrani.

clock-img

24.03.2006, 15:15

clock-img

Anonimen

Ali si mogoče že kdaj slišala za temenca??

clock-img

24.03.2006, 15:19

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Temenca so ponavadi rumene, mastne luskinice. Sicer pa je bilo ravno zadnje čase nekaj govora o tem.

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=851095&mpage=1&key=󏷇

clock-img

24.03.2006, 15:45

clock-img

thunder

pencil-img

302

Očitno ima več otrok te probleme. Jaz sem šla nazaj na milo, ker sem misla da je kriv šampon, pa je stanje še vedno isto. Očitno gre tudi pri nas za alergijo. Upam da ni kaj resnega

clock-img

06.04.2006, 17:12

clock-img

tincci

pencil-img

1430

Imamo podobne probleme kot Jančika že od 3m, sedaj je stara dobrih 5m in je vedno huje. Začelo se je na enem delu čela, pa se skos praska in ima zdaj po čelu, ob ušeskih, lička ima čist suha itak pa tudi po glavi ima. Zgledajo kot hraste. Ful je boga. Uporabljava že skos linolino mazilo, namešano v lekarni, pa ne pomaga kaj dosti. Po ostalem telesu nima, je mela par flekcov pa sem parkrat namazala s to kremo in je izginilo. Po obrazu pa noče, ker se velik praska in raznaša user posted image

Zanimivost: dobili sva Claritin sirup pa ne pomaga. Se pravi, da mogoče to sploh ni alergijauser posted image

Kopava se 1-2x/teden, namiliva se ne vsakič, no, itak po obrazu se ne mili user posted image Na Bepanthen še nisem pomislila, hm... po moje to manjka koži vlage, ne maščobeuser posted image

clock-img

06.04.2006, 17:16

clock-img

tincci

pencil-img

1430

Hm, kaj pa če bi to blo od vodeuser posted image Naša ima namreč po obrazu, ravno tam, kjer je dnevno umivamo...

A je kera probala umit obraz s prekuhano vodo ali pa npr. kamiličnim čajem?

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem