cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Izpadanje las

clock-img

18.08.2009, 20:56

clock-img

PC Baby

pencil-img

1385

To je pa grozljivka! 4 mesece po porodu so mi začeli izpadati v šopih! Občutek imam, da bom v roku dveh tednov plešasta, če bo tako še naprej.

Mi je G razložila, da ker med nosečnostjo lasje zaradi hormonov praktično ne izpadajo, izpadejo potem po porou vsi "odvečni lasje". Razumem, da je to normalno, ampak koliko časa so vam izpadali po porodu?

clock-img

18.08.2009, 20:57

clock-img

Anonimen

Cca 3 mesece so izpadali. Ampak to še ni konec, da te potolažimuser posted image Ko boš prenehala dojit bodo spet začeli izpadatuser posted image  

clock-img

18.08.2009, 21:00

clock-img

Taanikaa

pencil-img

725

men še danes izpadajouser posted image ,pa sem 14 mesecev po porodu,sicer ne v šopih ampak izpadajo pauser posted image

clock-img

18.08.2009, 21:01

clock-img

miapia

pencil-img

1748

Jaz sem 7.5 mes po porodu, prenehala dojiti po 2. mes in mi sedaj že en mesec izpadajo lasje v šopih, imam pa na stotine mladičev, ki mi štrlijo pokonci. Sem pa zadnjič opazila, da sem imela globoko plešo, ki je sploh nisem opazila, ker sem imela lase vedno na čelo. Imam že majhne nove laske, ampak je vseeno grozno.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

clock-img

18.08.2009, 21:17

clock-img

krtek 1

pencil-img

672

Tudi meni sedaj,ko ne dojim več izpadajo,tako da jih imam polno posteljo,polno krtačo in poln odtok v banji.

clock-img

18.08.2009, 22:02

clock-img

frutolina

pencil-img

766

hehe še ena bodoča pleška med vami....če se bo tako nadaljevalo bom čez 2 meseca sigurno čisto brez las user posted image user posted image  še dobro da ne bom edina v faamiliji user posted image

clock-img

19.08.2009, 07:17

clock-img

Mici7

pencil-img

177

Tudi meni so začeli lasje izpadati v šopih. Jih je povsod polno. Sem pa tudi opazila, da mi grejo v šopih ven tudi, če si samo malo potegnem s prsti med lasmi. Ampak ne vedno. Enkrat jih bo vsaj deset v šopu, drugič pa spet nobenega. Mi že kar nekaj časa izpadajo, ampak jih imam zaenkrat še vedno dovoljuser posted image .
Pravijo, da mine. Najbrž res. Bomo pol povedal a ne?

clock-img

19.08.2009, 08:17

clock-img

soncica01

pencil-img

278

joooj, meni tudi fuuuull izpadajo, pa sem skoraj 7 mesecev od poroda. Ko si snamem čop (čez dan ga imam skoz) imam gor cel šop las, pa po postelji, pa vidim, da hčerkici tudi zaidejo med prstke na rokicah in ji skooz dajem stran. Upam, da kmalu mine.

clock-img

19.08.2009, 11:14

clock-img

Majuska

pencil-img

9092

Meni so tudi zelo izpadali lasje, kar v šopih je šlo stran. Kupi si Fitoval šampon, jaz sem si lepo porihtala nazaj. No, malo še izpadajo, ampak je veliko bolje kot na začetku.

_____________________________

Aleksander "the great" is here :)
08.08.2008

clock-img

19.08.2009, 14:49

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

22.08.2009, 10:57

clock-img

katka0407

pencil-img

9


oooo hvala za tolažbo!! user posted image   Sem 4 mesece po porodu in zadnje 14 dni mi lasje res izpadajo za ponoret! Povsod jih ne neomejeno, v postelji, kopalnico kar naprej sesam, ker res obupno zgleda ker je toliko las na tleh.. da ne govorim, da moram pri tuširanju obvezno vsaj 1x vmes pobrat lase iz odtoka, da sploh požira user posted image . Na srečo sem se šla prejšnji teden na kratko postrižt, da se zdej bolj kratki valjajo naokrog user posted image . Upam, da kmalu mine...

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem