cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

Izpadanje las

clock-img

11.01.2005, 02:35

clock-img

Annny

pencil-img

4837

Pozdravljene, mamice,

3 mesece po porodu so mi začeli nekoliko izpadati lasje..nič tragičnega:) Vseeno me zanima, kdaj približno se je to pri vas nehalo in koliko so vam izpadali.
Se je priporočljivo v tem času 'obnavljanja las' barvati (pramena) ali je bolje počakati, da nekoliko zrastejo?
Kako je že s tistim striženjem v času polne lune(boljša rast)??:zmeden:

LP:rozica:

clock-img

11.01.2005, 09:49

clock-img

malika

pencil-img

3199

Striženje ne bo nič pomagalo. Meni so izpadali nekje do 10 meseca po porodu. ne moreš nič. Hvalabogu imam kar velik koš las na glavi in tako se niti ni tako videlo. Zdaj pa že rastejo novi.

Lp

clock-img

11.01.2005, 10:26

clock-img

Karina&Laura

pencil-img

83

Meni tud tolk izpadajo da se bojim da bom kar kmalu brez las, celi šopi, tud jaz bi se rada mal barvala pa se bojim da bi to še poslabšal zadevo, šla se bom zaenkrat sam mal pristriči lase da se bo manj videlo, ker je povsod kamor pogledam so samo moji lasje.

LP

clock-img

11.01.2005, 22:48

clock-img

andrejaz

pencil-img

1347

Tudi jaz še čakam z barvanjem zaradi izpadanja las. Upam da ne bom prej že čisto plešasta. Moji lasje so pa čisto vsepovsod.

:sloncek:

clock-img

13.01.2005, 22:13

clock-img

Pikca

pencil-img

1988

Tudi jaz sem 3 mesece po porodu in mi že kakih 14 dni lasje ful izpadajo. Slišala sem, da naj bi pomagala prosena kaša in koprivni šampon, ampak pri meni zaenkrat nobenega učinka. Tudi jaz se sprašujem ali naj si dam pramena ali ne... tale narastek je že prav grozen.
Lp, Pikca

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem